reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja już po wizycie, na ktg nie było skurczy[emoji57] rozwarcie na paluszek tak jak 2 tyg. Temu [emoji12]może trochę luźniej. Mały waży ok 3900 a 4200 [emoji23][emoji23][emoji23]usg robione na NFZ i mam nadzieję że zawyżona waga [emoji28]dziś mi lekarz trochę pomerdał palcem i pęcherz oduwał od ścianek- bolało strasznie , ale mam nadzieję że cis ruszy po tym , a jak nie to ktg za tydzień i wywołanie 17.11

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Chodz po schodach - to podobno pomaga na wywolanie, ale tylko podobno [emoji6]
Mi moja gin mowila, ze przy takim masazu szyjki czasami udawalo jej sie obczaic, ze dziecko ma wlosy [emoji33][emoji4] Zazwyczaj na takie info ojcowie, az sobie siadali z wrazenia [emoji16][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@M@gda a co u Was? Taka cichutka jesteś...
@Ilona 88 szał :D kawał chłopa i tylko by u mamusi siedział :p
Jade pociagiem na wizyte. U mamy siedze na codzien ale wizyty mam w wawie. Raczej jutro sie odezwe co u nas.

A tak ogolnie to zmeczona jestem. Sporo spie i jakos mniej aktywna w ogole. Jeszcze ten remont mnie denerwuje i jakos mam mniej ochoty na forum. Szczegolnie ze na grudniowkach znowu mialam na ogolnym guwnoburze i musialam juz zamkniety zalozyc, bo te dziewczyny co odeszly postanowily troche pomacic... i jakos tak... Mam nadzieje, ze wybaczycie :)

Powinnien mi przejsc niedlugo ten marazm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Długo się nie odzywałam, przepraszam. My nadal w szpitalu. Teraz tylko siedzę i ściągam mleko, z czym mam mega problem albo biegam na intensywną terapię do moich Skarbów. U nas już lepiej. Ja już jestem tylko trochę obolała, a Maluchy nadrabiają. I najważniejsze, że Tobinek nie ma kłopotów z nerkami[emoji7][emoji7] A tu aktualne zdjęcia:
1510110323-18de80c15584ce28-aaaaaa.jpeg
1510110333-f00dfd187e8e6fd6-aaaaaa.jpeg

Miłości mojego życia [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudne te Twoje milosci[emoji7] super że wszystko dobrze. Jeszcze raz zdrówka [emoji9]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, na ktg nie było skurczy[emoji57] rozwarcie na paluszek tak jak 2 tyg. Temu [emoji12]może trochę luźniej. Mały waży ok 3900 a 4200 [emoji23][emoji23][emoji23]usg robione na NFZ i mam nadzieję że zawyżona waga [emoji28]dziś mi lekarz trochę pomerdał palcem i pęcherz oduwał od ścianek- bolało strasznie , ale mam nadzieję że cis ruszy po tym , a jak nie to ktg za tydzień i wywołanie 17.11

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale duży chłopak [emoji4] jeszcze troszkę i będziesz tulila maluszka w ramionach [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Długo się nie odzywałam, przepraszam. My nadal w szpitalu. Teraz tylko siedzę i ściągam mleko, z czym mam mega problem albo biegam na intensywną terapię do moich Skarbów. U nas już lepiej. Ja już jestem tylko trochę obolała, a Maluchy nadrabiają. I najważniejsze, że Tobinek nie ma kłopotów z nerkami[emoji7][emoji7] A tu aktualne zdjęcia:
1510110323-18de80c15584ce28-aaaaaa.jpeg
1510110333-f00dfd187e8e6fd6-aaaaaa.jpeg

Miłości mojego życia [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
piękności , do zacałowania
 
Jade pociagiem na wizyte. U mamy siedze na codzien ale wizyty mam w wawie. Raczej jutro sie odezwe co u nas.

A tak ogolnie to zmeczona jestem. Sporo spie i jakos mniej aktywna w ogole. Jeszcze ten remont mnie denerwuje i jakos mam mniej ochoty na forum. Szczegolnie ze na grudniowkach znowu mialam na ogolnym guwnoburze i musialam juz zamkniety zalozyc, bo te dziewczyny co odeszly postanowily troche pomacic... i jakos tak... Mam nadzieje, ze wybaczycie :)

Powinnien mi przejsc niedlugo ten marazm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Gownoburze to wszedzue jest , wazne by wszystko z granica rozsadku.... my tu czekamy Na ciebie I wybaczamy[emoji38][emoji847]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ilonka twoj synek polowa wyecej niz moja przy porodzie a mi tak bylo ciezko hah to se wyobrazam jak Sue czujesz...... fajny tluscioszek[emoji7][emoji7]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Cóż za miłe rozpoczęcie dnia dziewczyny!!!
Nie wprowadzamy zamętu!!! Jak ktoś ma wątpliwości co do ivf to niech go nie robi i tyle... My wszystkie zdecydowalyśmy się i nosimy pod serduszkami NASZE dzieci... A jak ktoś ma chęć to niech robi badania genetyczne i ma czarno na białym...


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Popieram, jak się ma wątpliwości i tyle nad tym główkuje to po co w ogóle podchodzić do procedury...
 
Do góry