reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie pytanie czy powinni bo ten lekarz już tam nie przyjmuje . mieszkam teraz w Szczecinie i jak pomyśle gnać tyle km po niewiadomą to nie za bardzo mi się opłaca . Wyczytałam ze mogłabym wziaść położną która nauczyła by mnie parcia bez nadwyrężania szyi ale czy to możliwe w takich emocjach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale chyba masz jakas historie choroby... na tej podstawie powinnas miec wskazanie do cc...



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale chyba masz jakas historie choroby... na tej podstawie powinnas miec wskazanie do cc...



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam cała teczkę bo jestem po czołówce z tirem i troszkę tego jest . Jutro idę do niej na wizytę i powiem ze mam tylko te papiery . Dla mnie to tez głupota bo wiem ze dziś CC to nie problem tylko ona mi się trafiła pro natura [emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że ortopeda Ci wpisze. Idź prywatnie na wizytę, przecież implanty Masz nic nie sciemniasz, weź jakąś kartę wypisowa z operacji i nie powinno być problemu.

Niestety ortopeda odpada musi być neurochirurg bo kiedyś jak poszłam do ortopedy to powiedział ze to nie jego działka [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super pomysł [emoji846] Hmm mi lekarka zabroniła sushi a uwielbiam ! My w tym roku tez mamy 5 lat i w sumie narazie brak pomysłu bo u nas to tak wszystko na raz . 13.09 mój ma urodziny 18.09 ja mam urodziny 19.09 mamy rocznice i jeszcze 16.09 wypadło nam wesele kuzynki . Chyba w tym roku odpuszczę [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ropuszko, bralysmy ślub tego samego dnia !! I moja babcia z dziadkiem.tez !! Hahaha, tylko , że ja 8 lat temu , a babcia 60 :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam dziś na badaniach , z tego co widzę cukrzycy nie mam [emoji16]
Ale zastanawia mnie ta toxo ,
1500479135-aaaaaa.jpeg

bo w lutym przed transferem miałam robione i igg i igm było ujemne , z kwietnia igm ujemne, i dziś niby że przebyte? (Dziś było robione w innym labolatorium, bo skierowanie na nfz)
Myślicie że jest ok ? Stresa mam !!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam dziś na badaniach , z tego co widzę cukrzycy nie mam [emoji16]
Ale zastanawia mnie ta toxo ,
1500479135-aaaaaa.jpeg

bo w lutym przed transferem miałam robione i igg i igm było ujemne , z kwietnia igm ujemne, i dziś niby że przebyte? (Dziś było robione w innym labolatorium, bo skierowanie na nfz)
Myślicie że jest ok ? Stresa mam !!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest ok :) chociaż ja w ciąży juz nie robilam, ale masz przebyte wiec jest ok

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety ortopeda odpada musi być neurochirurg bo kiedyś jak poszłam do ortopedy to powiedział ze to nie jego działka [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No to do neurochirurga-musza Ci to wypisać bez przesady. Coś musiało być z ginekolog nie tak za bardzo Ci pasowala:) a z naturalnym porodem bym nawet nie próbowała w Twoim stanie. Masz historie (teczke) choroby i czas żeby poszukac odpowiedniego lekarza na swoim terenie. Jest oczywiste że musisz mieć cc a nie jest to Twój wymysl(choć uważam że każda kobieta powinna mieć wolny wybór a nie załatwiać jakieś papierki i zezwolenia na cc)
 
Do góry