reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Chciałam was jeszcze zapytać czy znacie kogoś kto miał implanty szyjne i rodził naturalnie ? Mam problem bo mam takie implanty od 4 lat i prowadząca powiedziała ze jeśli nie przyniosę zaświadczenia od lekarza to będę rodzic naturalnie a nie przez CC . Problem w tym ze operowali mnie w Opolu a lekarz który to robił widział mnie raz zaraz po operacji i tyle . Nie wiem skąd mam teraz wyczarować takie zaświadczenie . Jak mówię swojemu ze może spróbuje rodzic naturalnie to on ze nie chce żebym skończyła na wózku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie znam nikogo. Ale powinni Ci w szpitalu wypisać takie zaświadczenie. Tylko pytanie czy bez problemu.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie znam nikogo. Ale powinni Ci w szpitalu wypisać takie zaświadczenie. Tylko pytanie czy bez problemu.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie pytanie czy powinni bo ten lekarz już tam nie przyjmuje . mieszkam teraz w Szczecinie i jak pomyśle gnać tyle km po niewiadomą to nie za bardzo mi się opłaca . Wyczytałam ze mogłabym wziaść położną która nauczyła by mnie parcia bez nadwyrężania szyi ale czy to możliwe w takich emocjach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie pytanie czy powinni bo ten lekarz już tam nie przyjmuje . mieszkam teraz w Szczecinie i jak pomyśle gnać tyle km po niewiadomą to nie za bardzo mi się opłaca . Wyczytałam ze mogłabym wziaść położną która nauczyła by mnie parcia bez nadwyrężania szyi ale czy to możliwe w takich emocjach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musialabys najpierw zadzwonić i powiedzieć co i jak. I jak wypisza to poprosić o wysłane. Wiesz w emocjach to nie będziesz pamiętać jak przeć.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam was jeszcze zapytać czy znacie kogoś kto miał implanty szyjne i rodził naturalnie ? Mam problem bo mam takie implanty od 4 lat i prowadząca powiedziała ze jeśli nie przyniosę zaświadczenia od lekarza to będę rodzic naturalnie a nie przez CC . Problem w tym ze operowali mnie w Opolu a lekarz który to robił widział mnie raz zaraz po operacji i tyle . Nie wiem skąd mam teraz wyczarować takie zaświadczenie . Jak mówię swojemu ze może spróbuje rodzic naturalnie to on ze nie chce żebym skończyła na wózku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Myślę że ortopeda Ci wpisze. Idź prywatnie na wizytę, przecież implanty Masz nic nie sciemniasz, weź jakąś kartę wypisowa z operacji i nie powinno być problemu.
 
Poza tym @Ropuszka666 wypis ze szpitala musza Ci udostępnić jako dokumentację medyczną. W moim szpitalu wniosek mozna zlozyc przez tel i email i pocztą. A oni powinni Ci wysłać oczywiście za oplata

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Myślę że ortopeda Ci wpisze. Idź prywatnie na wizytę, przecież implanty Masz nic nie sciemniasz, weź jakąś kartę wypisowa z operacji i nie powinno być problemu.
O widzisz. Popieram. I jak masz wypis ze szpitala to tez powinni uwzględnić

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam was jeszcze zapytać czy znacie kogoś kto miał implanty szyjne i rodził naturalnie ? Mam problem bo mam takie implanty od 4 lat i prowadząca powiedziała ze jeśli nie przyniosę zaświadczenia od lekarza to będę rodzic naturalnie a nie przez CC . Problem w tym ze operowali mnie w Opolu a lekarz który to robił widział mnie raz zaraz po operacji i tyle . Nie wiem skąd mam teraz wyczarować takie zaświadczenie . Jak mówię swojemu ze może spróbuje rodzic naturalnie to on ze nie chce żebym skończyła na wózku .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To idz do innego lekarza po takie zaswiadczenie, albo zmien prowadzaca... bo takie gadanie jest slabe...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry