reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam dwa w sumie jeden widziałam na żywo piękny ale cena kosmos. Tego drugiego nie miałam możliwości a po ostatniej wizycie w sklepie z wózkami stwierdziłam ze obowiązkowo trzeba zobaczyć w realu zanim się kupi w necie bo na zdjęciach wszystko super a później okazuje się niezły badziew a jednak to będzie najważniejszy pojazd w moim życiu [emoji12] .
1500286500-aaaaaa.jpeg
1500286516-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ten jest bardzo fajny i lekki . Łatwo sie prowadzi i jest bardzo wygodny dla dziecka. Tez go rozważałam ale ostatecznie zdecydowałam sie na boogabo cameleon - sprawdza sie rewelacyjnie .
Ten który podoba sie dreamscometrue jest rownież piękny ale bardzo ciężki . Spróbuj go podnieść a wiele razy np po schodach będziesz musiała przenieść wózek z dzieckiem . Takie rzeczy tez trzeba uwzględniać przy wyborze wózka .
 
Dawaj foty to Ci będę mowic:) zobacz na tą spacerówka i wyobraź sobie jak dosłownie upchniete będzie tam Twoje dziecko (na żywo pewnie nie zobaczysz bo nie Wychodzisz z domu:) ). Wózek musi być komfortowy dla dziecka i oczywiście też cieszyć oko mamy:) Dla porównania jednym z najgorszych wózków dostępnych teraz na rynku a niesamowicie popularnym jest wózek quinny (spacerówka ma bardzo podobny ksztalt)
A dlaczego robi krzywdę ? Mi sie wydawało ze dziecko ma tam naprawdę komfortowo a siedzisko jest regulowane i można je dostosować do wieku dziecka . Nie jestem expertem w tej dziedzinie ale te wózki maja naprawdę wiele atestów . Quinni ma to do siebie ze jest mały i dzieci szybko z niego wyrastają ale poza tym bym powiedziała ze nie jest taki ostatni . Natomiast joolzs jest dużo większy i inaczej zbudowany ja bym tych wózków nawet nie próbowała porównywać bo to zupełnie inna klasa .
 
A dlaczego robi krzywdę ? Mi sie wydawało ze dziecko ma tam naprawdę komfortowo a siedzisko jest regulowane i można je dostosować do wieku dziecka . Nie jestem expertem w tej dziedzinie ale te wózki maja naprawdę wiele atestów . Quinni ma to do siebie ze jest mały i dzieci szybko z niego wyrastają ale poza tym bym powiedziała ze nie jest taki ostatni . Natomiast joolzs jest dużo większy i inaczej zbudowany ja bym tych wózków nawet nie próbowała porównywać bo to zupełnie inna klasa .

Nie mówię o klasie tylko o wyglądzie, profilu i kształcie spacerówki. Ja na pewno nie zafundowalabym takiego swojemu dziecku bo nie wytrzymała bym widoku położenia ciała w nim. A atest nie równa się z wygoda ergonomia i komfortem tylko z bezpieczeństwem. Chodziki też mają atesty...
 
Nie mówię o klasie tylko o wyglądzie, profilu i kształcie spacerówki. Ja na pewno nie zafundowalabym takiego swojemu dziecku bo nie wytrzymała bym widoku położenia ciała w nim. A atest nie równa się z wygoda ergonomia i komfortem tylko z bezpieczeństwem. Chodziki też mają atesty...
Chodzi Ci , że spacerówki chyba zwane kubelkowymi są złe? Ja właśnie takich nie kupilabym swoim dzieciom. Dla mnie na pierwszym miejscu jest wygoda i bezpieczeństwo dziecka, a wg mnie kubelkowe spacwrowki to tak jakby wozilo sie dziecko caly czas w foteliku samochodowym. Nie wazne , ze sie przekreca siedzenie, bo głowa w dół to nogi w górę. Dziecko prawdopodobnie będzie tam spedzalo długie godziny , wiec moja spacerowka na pewno ędzie rozkładana do pozycji leżącej, będzie dość szeroka, z dużą budka, nie za miękka, Nie za twarda. Pamiętam, że ponad 7 lat temu przejrzałam Internet i wybralam największa dostępna gondole, dzięki temu , syn będąc dużym dzieckiem, mając pół roku, w zimę mieścił się swobodnie w grubym kombinezonie. Na dodatek gondola miała regulację do siedzenia , wiec było wygodnie , ciepło, przytulnie i radocha była u 6miesieczniaka.
Wygląd to sprawa drugorzędna, choć fajnie jakby był fajny [emoji6]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamuśki. A z blizniakami jakie wózki kupujecie? Ja kierowalam się opiniami mam na forum o bliźniakach na Facebook i mam Dorian Danny Sport. I z czystym sercem polecam. Ale wiadomo, że każdemu co innego się podoba i pasuje[emoji4]
 
Ten jest bardzo fajny i lekki . Łatwo sie prowadzi i jest bardzo wygodny dla dziecka. Tez go rozważałam ale ostatecznie zdecydowałam sie na boogabo cameleon - sprawdza sie rewelacyjnie .
Ten który podoba sie dreamscometrue jest rownież piękny ale bardzo ciężki . Spróbuj go podnieść a wiele razy np po schodach będziesz musiała przenieść wózek z dzieckiem . Takie rzeczy tez trzeba uwzględniać przy wyborze wózka .
Wlasnie kurde mieszkam na drugim pietrze bez windy [emoji45] jest na dole wozkarnia ale strasznie zagracona

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Hej Mamuśki. A z blizniakami jakie wózki kupujecie? Ja kierowalam się opiniami mam na forum o bliźniakach na Facebook i mam Dorian Danny Sport. I z czystym sercem polecam. Ale wiadomo, że każdemu co innego się podoba i pasuje[emoji4]
Oska a to jest jeden za drugim czy obok siebie? Ja mam upotrzony ABC DESIGN ZOOM 2017 albo BEBETTO 42 2017 bo chce jeden za drugim, tylko kolory mam wybrane inne niz na zdj [emoji6]
.
1500361746-aaaaaa.jpeg
1500361752-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska a to jest jeden za drugim czy obok siebie? Ja mam upotrzony ABC DESIGN ZOOM 2017 albo BEBETTO 42 2017 bo chce jeden za drugim, tylko kolory mam wybrane inne niz na zdj [emoji6]
.
1500361746-aaaaaa.jpeg
1500361752-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam jeden obok drugiego, osobne gondole. Moja siostra urodziła w kwietniu bliźnięta i kupili jeden za drugim. Teraz żałuje. Ale to bardzo indywidualna sprawa. A widziałaś je w sklepie? Ja jestem drobna i bałam się tego jeden za drugim, bo jakiś duży mi się wydał. A tu mój
1500363231-aaaaaa.jpeg
Tak na prawdę tylko złożony do zdjęcia. Kupiłam używany z fotelikami i spacerowkami.
 
reklama
Do góry