reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Olaboga, pomyliłam !!! Przepraszam, trudno zapamiętać szczególnie jak wchodzi się w etap baby brain ... [emoji28]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji5] Tusia ma się lepiej

f2w33e3k7fvoiiol.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
CZERWIEC
19 : Kreatola - synek Julian
20 : ema51 - synek Filipek

CZERWIEC
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Ewunka -I badanie prenetalne

LIPIEC
10: AniaCh83- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: dreamscometrue - wizyta u ginprowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
09.02.2018- ropuszka666 ???
 
@Jaskolcia powodzenia na wizycie.

Miłego dnia dziewczynki!
Ja od 3 nocy cierpię na bezsenność do 4 rano nie śpię. Mam delikatną grypę i zatkany nos który męczy strasznie do tego mały grasuje w nocy.
Już bym chciała żeby było po wszystkim a tu cisza .
Dziś zaczynam 37 tc więc ciąża donoszona :)
Ale jeszcze muszę dziś włosy odświeżyć przed tym wydarzeniem :laugh2::-p
 
@Jaskolcia powodzenia na wizycie.

Miłego dnia dziewczynki!
Ja od 3 nocy cierpię na bezsenność do 4 rano nie śpię. Mam delikatną grypę i zatkany nos który męczy strasznie do tego mały grasuje w nocy.
Już bym chciała żeby było po wszystkim a tu cisza .
Dziś zaczynam 37 tc więc ciąża donoszona :)
Ale jeszcze muszę dziś włosy odświeżyć przed tym wydarzeniem :laugh2::-p

Slusznie. Po fakcie raczej na nadmiar czasu noe bedziesz narzekac :)
Na zatkany nos mi pomaga woda morska. I poj duzo, bo to rozrzedza katar.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bylam -2kg do 15tyg. Od 16go zaczelam przybierac. Skonczylam na +17
emoji24.png
emoji33.png

Na dzien dzisiejszy nadal 4,5 na plusie niestety...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nieagatko karmisz piersią? Bo przy kp łatwiej się zrzuca zbędne kilogramy, ja w ciąży +10kg, na tym etapie -18kg, ale ja mam jeszcze co zrzucać, bo ja dużo przywaliłam przed ciążą przy stymulacjach.
Mój M od 1 czerwca walczy z wirusowym zapaleniem rogówki i od tego czasu sama muszę zajmować się małą.
 
Nieagatko karmisz piersią? Bo przy kp łatwiej się zrzuca zbędne kilogramy, ja w ciąży +10kg, na tym etapie -18kg, ale ja mam jeszcze co zrzucać, bo ja dużo przywaliłam przed ciążą przy stymulacjach.
Mój M od 1 czerwca walczy z wirusowym zapaleniem rogówki i od tego czasu sama muszę zajmować się małą.

@Natula2 Nie karmie piersia, bo mialam za malo pokarmu, musialam dokarmiac i mala odrzucila piers. Sciagam pokarm i jej daje, zeby cos go jadla, ale mialam awarie laktatora i laktacja prawie mi padla. Probuje od nowa ja troche podkrecic, ale ciemnosc widze niestety.
Tak wiec jak juz calkiem skoncze karmic to nie pozostaje nic innego jak dieta, bo obecnie wygladam jak baleron [emoji24]
Znam bol zajmowania sie mala sama, bo moj maz pracuje po 12h dziennie. Czasami nawet jej nie widzi, nie mowiac o pomocy...
Jak sobie radzisz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Jaskolcia powodzenia na wizycie.

Miłego dnia dziewczynki!
Ja od 3 nocy cierpię na bezsenność do 4 rano nie śpię. Mam delikatną grypę i zatkany nos który męczy strasznie do tego mały grasuje w nocy.
Już bym chciała żeby było po wszystkim a tu cisza .
Dziś zaczynam 37 tc więc ciąża donoszona :)
Ale jeszcze muszę dziś włosy odświeżyć przed tym wydarzeniem :laugh2::-p
Kuruj się Kochana:)

Mnie też dotknęła bezsenność i nawet nie wiem dlaczego. W ciągu dnia nie pozwalam sobie na drzemki, codziennie spacery, sklep, ogarnięcie domu, kładę się i nie mogę zasnąć. Może to przez tę duchotę.
Moja Mała wczoraj znowu się nie ruszała - było leżenie na boku, spacer, 2 batoniki, truskawki, nawet trochę coli, trącanie brzucha, zimna woda, zimne mleko i nic. Już się mieliśmy zbierać na IP i wtedy zaczęła stukać. Dzisiaj idziemy do lekarza, zobaczę czy te ograniczenie ruchów to już kwestia masy Zosi.
U mnie skończony 35 tc, idzie 36. Postanowiłam się spakować, a mój M uprać mi torbę. Zapomniał tylko wyjąć z torby podkładkę, która zamieniła się w rozdrobniony papier;) Torba nie do uratowania tj. można ją wziąć na męski wypad do lasu;)
 
Do góry