reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja do 17.06... Ale nie liczę na zbyt wiele, bo ten lekarz nie jest najlepszy w usg. Jak mi płci nie powie to będę zmuszona chyba czekać do 18.07... A na to najbliższe jadę z synkiem i bardzo bym chciała żeby zobaczył jak najwyraźniej no i płeć żebyśmy poznali razem. Bo oczywiście zakładam , że poza tym wszystko będzie w porządku . ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
bedzie wszystko w porzadku!:)ja mam usg 20ego i tez mam nadzieje ze ta cipeczke zobacze wyraznie...chyba tez pojade z synkiem...to swietny pomysl:)
 
Ja już po dzisiejszej wizycie, moja Mała waży już 2320 g. Jest 2 tygodnie z wymiarami do przodu. Lekarz powiedział, że wymiary są nadal w normie i mam się tym nie denerwować i raczej szykować się na duże dziecko.
Oczywiście zdjęcia nie dała sobie zrobić, rączka ciągle przy buzi i twarz w łożysko. Mój Mąż stwierdził, że zachowuje się przy zdjęciach jak jej mama:)
 
Ja znowu lekki nerw. Taka zoltawo sraczkowata wydzieline ni to plamienie ni to śluz miałam. Myślicie że to może przez duomox który biorę na bakterie w pochwie?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ja znowu lekki nerw. Taka zoltawo sraczkowata wydzieline ni to plamienie ni to śluz miałam. Myślicie że to może przez duomox który biorę na bakterie w pochwie?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Niezły kolor sraczkowaty :laugh2:
Dobrze że dziś masz lekarza będziesz spokojniejszy.
Powodzenia
 
reklama
Niezły kolor sraczkowaty :laugh2:
Dobrze że dziś masz lekarza będziesz spokojniejszy.
Powodzenia
No dokładnie ale chciałam to ładnie ująć.[emoji16] narazie juz tego nie ma..co to sie znowu przyplatalo[emoji45]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Do góry