reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

to chyba ten wózek, nad którym się zastanawiałaś:) ?
Bardzo ładny:)
Moja wczorajsza waga (32t1d) to 11,5 kg na plusie:shocked2:
Rustynka, nie przejmuj się, zrzucimy po:) Mam nadzieję;)

Tak ten nad którym się zastanawiałam i ostatecznie został.
Jak nie jak tak ;mnie bardziej przeraża mój cellulit :cool:
 
reklama
Dziewczyny ja dziś po raz drugi na prenatalnych byłam ( co se będę jak se moge z pakietu z pracy). Dzisiaj orzeszek miał już 6cm, to znaczy że urósł od piątku o 5mm!!! szalone tempo!!! Wiercił się przeraźliwie i lekarz jak tylko mógł foty robił a potem patrzył co to tam widać :)

Więc tak, no jest, oczy są, rączki, nóżki, 4 komorowe serduszko, żołądek, jelita, pęcherz też są, pokrywy czaszkowe rosną. Ilość wód płodowych w normie. Tętno ok. przezierność 1,3 w najszerszym miejscu. Także nie było się do czego przyczepić:)

Baaardzo się cieszę.

Za to znów pobolewa mnie pęcherz niestety :(
 
Ha ha no może odetchnąć, choć zastanawiam się ile będę jeszcze czekać mam nadzieję że się wyrobią . Moja aplikacja pokazuje że do porodu zostało 40 dni :biggrin2:
Ile dziewczyny już przytylyscie ? Ja już 16 kg.
Choć każdy mówi że nie widać tej wagi po mnie .A już 79 kg na wadze :zawstydzona/y:

Wózek taki a fotelik czarny maxi cosi cabrio fix
Bardzo ładny. 10+ czyli 78 kg
Nie mogę uwierzyc, że to tak szybko zleciało.
 
Dziewczyny ja dziś po raz drugi na prenatalnych byłam ( co se będę jak se moge z pakietu z pracy). Dzisiaj orzeszek miał już 6cm, to znaczy że urósł od piątku o 5mm!!! szalone tempo!!! Wiercił się przeraźliwie i lekarz jak tylko mógł foty robił a potem patrzył co to tam widać :)

Więc tak, no jest, oczy są, rączki, nóżki, 4 komorowe serduszko, żołądek, jelita, pęcherz też są, pokrywy czaszkowe rosną. Ilość wód płodowych w normie. Tętno ok. przezierność 1,3 w najszerszym miejscu. Także nie było się do czego przyczepić:)

Baaardzo się cieszę.

Za to znów pobolewa mnie pęcherz niestety :(
Super!! Tylko się cieszyć.
 
dreamscometrue powodzenia na wizycie [emoji110][emoji110]
Mnie trochę nie było w weekend impreza za imprezą
1ego dzień dziecka; 2ego rocznica; 4 tego urodziny chrzesniaczki; 5 tego urodziny teściowej. Obrzarstwo na maxa 3 torty , a dziś moja waga :errr: się zalamała, dieta dzień zaczęłam owsianką i otrębami .
Jak dziewczynki się czujecie?
Puchniecie? Ja jak narazie się trzymam widzę kostki to chyba nie jest źle ;)
Aaa i udało mi się w końcu spakować do szpitala jestem gotowa na przyjście Frania no poza tym że czekam na wózek i fotelik.
Miłego dnia
Jedz sobie dowoli takich pyszności, zaraz będziesz miała małą dietke przez cyca.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co na ból głowy?? Mam.prawie 16tc. Od tygodnia nieprzerwanie boli mnie glowa. Paracetamol nie pomaga. Proszę doradzcie coś.. .. [emoji22]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co na ból głowy?? Mam.prawie 16tc. Od tygodnia nieprzerwanie boli mnie glowa. Paracetamol nie pomaga. Proszę doradzcie coś.. .. [emoji22]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Fasolka89 kiedyś pisala ze pomagały Jej oklady z borowiny na skronie czy jakoś tak

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry