reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***



CZERWIEC

6:dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącego ciążę
7: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
9: Ewunka- wizyta u gin prowadzącego ciążę
12: M@gda- wizyta u gin prowadzącego ciążę
17:AniaCh83- wizyta USG
20: Nataliaa93- wizyta u gin prowadzącego ciążę
22:dreamscometrue - wizyta u gin prowadzącegociążę
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę

LIPIEC
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 ???
02.12.2017- AniaCh83 ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
dreamscometrue powodzenia na wizycie ✊✊
Mnie trochę nie było w weekend impreza za imprezą
1ego dzień dziecka; 2ego rocznica; 4 tego urodziny chrzesniaczki; 5 tego urodziny teściowej. Obrzarstwo na maxa 3 torty , a dziś moja waga :errr: się zalamała, dieta dzień zaczęłam owsianką i otrębami .
Jak dziewczynki się czujecie?
Puchniecie? Ja jak narazie się trzymam widzę kostki to chyba nie jest źle ;)
Aaa i udało mi się w końcu spakować do szpitala jestem gotowa na przyjście Frania no poza tym że czekam na wózek i fotelik.
Miłego dnia
 
dreamscometrue powodzenia na wizycie ✊✊
Mnie trochę nie było w weekend impreza za imprezą
1ego dzień dziecka; 2ego rocznica; 4 tego urodziny chrzesniaczki; 5 tego urodziny teściowej. Obrzarstwo na maxa 3 torty , a dziś moja waga :errr: się zalamała, dieta dzień zaczęłam owsianką i otrębami .
Jak dziewczynki się czujecie?
Puchniecie? Ja jak narazie się trzymam widzę kostki to chyba nie jest źle ;)
Aaa i udało mi się w końcu spakować do szpitala jestem gotowa na przyjście Frania no poza tym że czekam na wózek i fotelik.
Miłego dnia
Właśnie też się spakowałam. Ja nie mam żadnych dolegliwości ciążowych oprócz większego brzuszka, także czuję się bardzo dobrze. Teraz tylko czekam na potomka tylko najważniejsze nie mamy imienia, ja obstawiam Michałka a mąż ciągle coś zmienia i obawiam się czy nie będę miała zawału serca jak wróci z urzędu :-D
 
dreamscometrue powodzenia na wizycie ✊✊
Mnie trochę nie było w weekend impreza za imprezą
1ego dzień dziecka; 2ego rocznica; 4 tego urodziny chrzesniaczki; 5 tego urodziny teściowej. Obrzarstwo na maxa 3 torty , a dziś moja waga :errr: się zalamała, dieta dzień zaczęłam owsianką i otrębami .
Jak dziewczynki się czujecie?
Puchniecie? Ja jak narazie się trzymam widzę kostki to chyba nie jest źle ;)
Aaa i udało mi się w końcu spakować do szpitala jestem gotowa na przyjście Frania no poza tym że czekam na wózek i fotelik.
Miłego dnia
Ja puchnę i to mocno. W upały to shrek ze mnie:)
Kostki mam cały czas spuchnięte - rano mniej, a wieczorem to już taki obwód jak łydki;)
Ja w weekend miałam komunię, a jestem chrzestną i też było dużo ciasta, więc w niedzielę było małe obżarstwo. Do tego odwiedziłem swoją drugą chrześnicę, a ona zorganizowała "próbne" urodziny, bo już się nie może doczekać swoich i też był tort.

@Rustynka pochwal się wózkiem i fotelikiem, w końcu Franio może odetchnąć, że mama go taczką ze szpitala nie przywiezie;)
 
Właśnie też się spakowałam. Ja nie mam żadnych dolegliwości ciążowych oprócz większego brzuszka, także czuję się bardzo dobrze. Teraz tylko czekam na potomka tylko najważniejsze nie mamy imienia, ja obstawiam Michałka a mąż ciągle coś zmienia i obawiam się czy nie będę miała zawału serca jak wróci z urzędu :-D

A mąż jaki ma pomysł na imię?
 
Ja puchnę i to mocno. W upały to shrek ze mnie:)
Kostki mam cały czas spuchnięte - rano mniej, a wieczorem to już taki obwód jak łydki;)
Ja w weekend miałam komunię, a jestem chrzestną i też było dużo ciasta, więc w niedzielę było małe obżarstwo. Do tego odwiedziłem swoją drugą chrześnicę, a ona zorganizowała "próbne" urodziny, bo już się nie może doczekać swoich i też był tort.

@Rustynka pochwal się wózkiem i fotelikiem, w końcu Franio może odetchnąć, że mama go taczką ze szpitala nie przywiezie;)

Ha ha no może odetchnąć, choć zastanawiam się ile będę jeszcze czekać mam nadzieję że się wyrobią . Moja aplikacja pokazuje że do porodu zostało 40 dni :biggrin2:
Ile dziewczyny już przytylyscie ? Ja już 16 kg.
Choć każdy mówi że nie widać tej wagi po mnie .A już 79 kg na wadze :zawstydzona/y:

Wózek taki a fotelik czarny maxi cosi cabrio fix
 
Ha ha no może odetchnąć, choć zastanawiam się ile będę jeszcze czekać mam nadzieję że się wyrobią . Moja aplikacja pokazuje że do porodu zostało 40 dni :biggrin2:
Ile dziewczyny już przytylyscie ? Ja już 16 kg.
Choć każdy mówi że nie widać tej wagi po mnie .A już 79 kg na wadze :zawstydzona/y:

Wózek taki a fotelik czarny maxi cosi cabrio fix
to chyba ten wózek, nad którym się zastanawiałaś:) ?
Bardzo ładny:)
Moja wczorajsza waga (32t1d) to 11,5 kg na plusie:shocked2:
Rustynka, nie przejmuj się, zrzucimy po:) Mam nadzieję;)
 
reklama
Ha ha no może odetchnąć, choć zastanawiam się ile będę jeszcze czekać mam nadzieję że się wyrobią . Moja aplikacja pokazuje że do porodu zostało 40 dni :biggrin2:
Ile dziewczyny już przytylyscie ? Ja już 16 kg.
Choć każdy mówi że nie widać tej wagi po mnie .A już 79 kg na wadze :zawstydzona/y:

Wózek taki a fotelik czarny maxi cosi cabrio fix
Ja 16 kg z bliźniakami
 
Do góry