reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak, o mamę chodzilo. Może chaotycznie napisałam.


Dziewczyny, Ale ponawiam pytanie o to o jakich powiklaniach, dla naszego zdrowia, mówili Wam lekarze?Albo o czym słyszalyscie?
Na ulotkach leków skutki uboczne przyprawiają o dreszcze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu ladujemy w siebie spore dawki hormonow wiec wiaodmo, ze jakies tam skutki uboczne moga sie pojawic, aczkolwiek oprocz hiperki to nie spotkalam sie z przypadkiem czegos powazniejszego.
A na ulotkach zawsze znajdziesz cos niepokojacego. Kazdy lek moze miec skutki uboczne.
Mysle, ze przypadek, ktory opisujesz niekoniecznie musi miec bezposredniego powiazanie z ivf. Wystarczy, ze lekarz jest metodzie przeciwny i moze rzucic komentarz, ze taka sytuacja jest efektem stymulacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu ladujemy w siebie spore dawki hormonow wiec wiaodmo, ze jakies tam skutki uboczne moga sie pojawic, aczkolwiek oprocz hiperki to nie spotkalam sie z przypadkiem czegos powazniejszego.
A na ulotkach zawsze znajdziesz cos niepokojacego. Kazdy lek moze miec skutki uboczne.
Mysle, ze przypadek, ktory opisujesz niekoniecznie musi miec bezposredniego powiazanie z ivf. Wystarczy, ze lekarz jest metodzie przeciwny i moze rzucic komentarz, ze taka sytuacja jest efektem stymulacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To samo powiedziałam mojej siostrze kiedy z nią o tym rozmawiałam .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To samo powiedziałam mojej siostrze kiedy z nią o tym rozmawiałam .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Też się z tym zgadzam. Poza tym na ulotkach muszą pisać o dużej ilości efektów ubocznych bo to są dla nich tzw dupochrony. Jak się coś (nie daj Boże) stanie,to przecież napisali o tym w ulotce i minimalizuja ryzyko pozwu sądowego.
Dużo osób całe życie przyjmuje różne leki,sterydy itp bez aż takich powikłań. Też mi się wydaje,że tam musiało być już coś wcześniej na rzeczy :(


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rustynka, wszystkiego najlepszego rocznicowo :-) ale w sumie co Ty tam wiesz o stażu małżeńskim, my w tym roku 19 lat po ślubie :-)
 
Oooo:errr::errr::errr: nie źle.
To ja to leszczyk. W sumie czy to przed ślubem czy po nie widzę różnicy. My od 2 roku bycia że sobą razem zamieszkalismy .

Przebije Cie - my bylismy para wirtualna przez rok przed zamieszkaniem, ale widzielismy sie 2 tygodnie w sumie [emoji13].
Potem slub po 3 latach i po nastepnych prawie 5ciu Lilcia nasza [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro za wizytę - idę zamiast w piątek. Dzisiaj od rana pochylalam się nad muszlą mam nadzieję że to jednak dobrze wróży hehe. Miłego dnia życzę

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro za wizytę - idę zamiast w piątek. Dzisiaj od rana pochylalam się nad muszlą mam nadzieję że to jednak dobrze wróży hehe. Miłego dnia życzę

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Jasne , że będę trzymać:)


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro za wizytę - idę zamiast w piątek. Dzisiaj od rana pochylalam się nad muszlą mam nadzieję że to jednak dobrze wróży hehe. Miłego dnia życzę

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Ha ha czyli też chcesz w środę jak ja :laugh2:
 
Do góry