reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tak. Ale ryczalam cale usg. Taki sliczny tenmoj orzeszek...

I jeden lekarz mowi ze raczej chlopak, drugi ze.chybs dziewczynka. Wiec jestem pewna ze jeden ma racje :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
hehe, u mnie też do 17 tc raz był chłopiec raz dziewczynka zanim się rozstrzygnęło ;)
 
Moje też,dlatego musze spokojnie czekać na 20.06 :/ nie wiem jak ja wytrzymam..
Ja do 17.06... Ale nie liczę na zbyt wiele, bo ten lekarz nie jest najlepszy w usg. Jak mi płci nie powie to będę zmuszona chyba czekać do 18.07... A na to najbliższe jadę z synkiem i bardzo bym chciała żeby zobaczył jak najwyraźniej no i płeć żebyśmy poznali razem. Bo oczywiście zakładam , że poza tym wszystko będzie w porządku . ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Ale ryczalam cale usg. Taki sliczny tenmoj orzeszek...

I jeden lekarz mowi ze raczej chlopak, drugi ze.chybs dziewczynka. Wiec jestem pewna ze jeden ma racje :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez ryczalam i nie mogłam wykrzystusic slowa. Pani kilkakrotnie pytała mnie czy wszystko ok, a ja nie dałam rady powiedzieć, że to dlatego że NT jest w normie i CRL tez...

Magda, A jak u Ciebie pomiary ?


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez ryczalam i nie mogłam wykrzystusic slowa. Pani kilkakrotnie pytała mnie czy wszystko ok, a ja nie dałam rady powiedzieć, że to dlatego że NT jest w normie i CRL tez...

Magda, A jak u Ciebie pomiary ?


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem musialabym preczytac w wynikach :) ale lekarz mowil ze nie ma powodu do niepokoju. Ale przyznam.wam sie ze ide jeszcze w nastepnym tyg na kolejne prenatalne z pappa tym razem z mojego pakietu medycznego z pracy. Co mam nie isc jak mam za free:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie mój M dziś zaskoczył takim pięknym tortem i kwiatami,aż się wzruszyłam nie spodziewałam się zupełnie :zawstydzona/y: 5 rocznica ślubu a ogólnie 15 lat jesteśmy że sobą :)

Ja jak zwykle nie widzę zdjęcia... Bo chyba jest...
Gratulacje i kolejnych długich lat w miłości i szczęściu z liczną dziatwą ;)

My też podobnie, tak długo już razem. W tym.roku będziemy mieli 8 rocznicę (OMG!) I 17 lat razem [emoji44]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem musialabym preczytac w wynikach :) ale lekarz mowil ze nie ma powodu do niepokoju. Ale przyznam.wam sie ze ide jeszcze w nastepnym tyg na kolejne prenatalne z pappa tym razem z mojego pakietu medycznego z pracy. Co mam nie isc jak mam za free:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę dwóch prenatalnych :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak zwykle nie widzę zdjęcia... Bo chyba jest...
Gratulacje i kolejnych długich lat w miłości i szczęściu z liczną dziatwą ;)

My też podobnie, tak długo już razem. W tym.roku będziemy mieli 8 rocznicę (OMG!) I 17 lat razem [emoji44]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję ślicznie . Tak wstawiłam zdjęcie torcikiu.
 
Do góry