reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej dziewczynki :) powiedzcie mi jak wytrzymujecie od wizyty do wizyty, teraz mam wizytę po ponad 4 tygodniach , tzn mam ja 20.06 a cały czas się zastanawiam czy z malenstwem wszystko dobrze.. Po wizycie jest kilka dni ok, a później.. Nie mogę się doczekać jak maluch zacznie się ruszać wtedy już chyba nie będę się tak denerwować bo będę go czuć :)
Miłego i słonecznego dnia wszystkim :) :*
 
Hej dziewczynki :) powiedzcie mi jak wytrzymujecie od wizyty do wizyty, teraz mam wizytę po ponad 4 tygodniach , tzn mam ja 20.06 a cały czas się zastanawiam czy z malenstwem wszystko dobrze.. Po wizycie jest kilka dni ok, a później.. Nie mogę się doczekać jak maluch zacznie się ruszać wtedy już chyba nie będę się tak denerwować bo będę go czuć :)
Miłego i słonecznego dnia wszystkim :) :*
Od ostatniego usg minęło u mnie 1.5 tyg a ja już nóżkami przebieram na myśl o nsst. Mam ten detektor. Jak przedwczoraj i wczoraj normalnie usłyszałam tętno to skrzydeł dostałam:) Żeby jeszcze można było mieć w domu domowy sprzęt do usg...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od ostatniego usg minęło u mnie 1.5 tyg a ja już nóżkami przebieram na myśl o nsst. Mam ten detektor. Jak przedwczoraj i wczoraj normalnie usłyszałam tętno to skrzydeł dostałam:) Żeby jeszcze można było mieć w domu domowy sprzęt do usg...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Najchętniej chodziła bym na usg co tydzień :) ja nawet oglądałam sprzęt do usg na allegro, hehe. Mówię do męża może kupimy i będziemy malucha codziennie oglądać :)
 
Hej dziewczynki :) powiedzcie mi jak wytrzymujecie od wizyty do wizyty, teraz mam wizytę po ponad 4 tygodniach , tzn mam ja 20.06 a cały czas się zastanawiam czy z malenstwem wszystko dobrze.. Po wizycie jest kilka dni ok, a później.. Nie mogę się doczekać jak maluch zacznie się ruszać wtedy już chyba nie będę się tak denerwować bo będę go czuć :)
Miłego i słonecznego dnia wszystkim :) :*
Ja przezylam dzueki detektorowi...potem tez sprawdzalam jak dlugo nie kopala...
 
Najchętniej chodziła bym na usg co tydzień :) ja nawet oglądałam sprzęt do usg na allegro, hehe. Mówię do męża może kupimy i będziemy malucha codziennie oglądać :)
O wow, nie wiedziałam że Są! Nawet mi do głowy nie przyszło żeby sprawdzić w necie... Ale zaraz to zrobie ;) Cena pewnie zabija ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry