reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Na wypisie ze szpitala przy cc mam napisane ze brak akceptacji porodu sn . co do usg to mowilam m na poczatku zeby sobie zobaczyl co ona we mnie wlozy za wajche [emoji6] a w sumie ja od 28 tyg nie mialam usg dopochwowego bo przeciez mialam pessar ale wczesniej zawsze

Sent from my LG-K350 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mam pytanie do Was dziewczyny ;-)
W którym tygodniu ciąży robi się usg normalnie przez brzuch, a nie dopochwowo. Zaczynam 9 tydzień, a w poniedziałek mam wizytę i mąż chce iść ze mną i nie wiem, czy lekarz pozwala wchodzić mężowi jak jest usg dopochwowo robione kiedyś tak słyszałam i nie wiem ile w tym prawdy. Nie ukrywam, że chce żeby mąż poszedł ze mną bo będę miała zakładana kartę ciąży i będę czuła się lepiej.
I jeszcze jedno pytanie czy w karcie ciąży macie wpisane ciąża invitro bo kiedyś słyszałam, że była afera bo dziewczyna urodziła dziecko i debile w szpitalu do książeczki zdrowia dziecka napisali dziecko po invitro zupełnie tak jak by miało HIV czy co masakra jakaś,nie chce czegoś takiego nie pozwolę w życiu na taki zapis

Usg przez powłoki miałam około 17- 20 tc.
Ale mąż był przy pierwszej wizycie tylko ja chodzę prywatnie choć nie wiem czy to jest jakaś różnica..w karcie nie mam info o in vitro.
Ja po 20 tc nie miałam usg dowcipnie tylko przez brzuch ale zawsze przed usg mam sprawdzana szyjkie ręcznie przez p. doktora
 
Ostatnia edycja:
U mnie ostatnie usg dopochwowo bylo w 9yg wlasnie, potem juz tylko przez brzuch. Maz mogl byc zawsze, wchodzil kiedy chcial i widzial co chcial, wrecz lekarz zachecal. A co do admotacji to afera byla o ksiazeczke zdrowia, tam wg mnie yo jest informacja nieistotna. W karcie ciazy lepiej, zeby bylo wpisane, ze to po ivf. Dla mojego lekarza samo to oznaczalo ciaze podwyzszonego ryzyka...


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do Was dziewczyny ;-)
W którym tygodniu ciąży robi się usg normalnie przez brzuch, a nie dopochwowo. Zaczynam 9 tydzień, a w poniedziałek mam wizytę i mąż chce iść ze mną i nie wiem, czy lekarz pozwala wchodzić mężowi jak jest usg dopochwowo robione kiedyś tak słyszałam i nie wiem ile w tym prawdy. Nie ukrywam, że chce żeby mąż poszedł ze mną bo będę miała zakładana kartę ciąży i będę czuła się lepiej.
I jeszcze jedno pytanie czy w karcie ciąży macie wpisane ciąża invitro bo kiedyś słyszałam, że była afera bo dziewczyna urodziła dziecko i debile w szpitalu do książeczki zdrowia dziecka napisali dziecko po invitro zupełnie tak jak by miało HIV czy co masakra jakaś,nie chce czegoś takiego nie pozwolę w życiu na taki zapis
Ze mną mąż wchodzi na usg od początku, żaden lekarz nawet się nie zajaknal. Usg przez powłoki brzuszne pierwszy raz miałam robione w 13 tc na prenatalnych ale i tak lekarz zrobi dopochwowo (przynajmniej u mnie tak jest ) bo musi ocenić długość szyjki macicy i czy jest zamknięta.
W mojej karcie ciąży nie ma wzmianki ifv ale to głównie dlatego ze poród będzie odbierał mój ginekolog w szpitalu. Ja mam pewność że mi takiego nr nie wywina z ksiazeczkami zdrowia ale też słyszałam o tych pacanach

[emoji127] 28.10.2017
 
On nie idzie patrzeć jak mi wkłada ;) tylko obraz usg. Na transferze też mi wkłada:D A mąż stoi obok i trzyma za rękę .
:p
Dokładnie, zresztą tonie st normalne badanie a nie akt seksualny [emoji52] gdyby mój mąż miał takie obiekcje to bym go wysmiala hehe

[emoji127] 28.10.2017
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja


MAJ
6: M@gda- wizyta serduszkowa ❤❤❤
10: M@gda - wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Juliett222- wizyta u nowego lekarza
15: Jaskolcia - wizyta u gin. prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

08.05.2017 - Butterfly1331: Staś cc
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo:???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
@katharina203 raz jeszcze gratuluje córeczki.
@butterfly1331 teraz czekamy na Stasia :tak:
M@gda powodzenia na wizycie i cudownych dźwięków bijącego serducha!

Ciężarówki pochwalcie się brzuszkami
U nas 30 tc ❤❤❤
Zobacz media 718368
Dziękuję :) Jutro wieczorem mam się stawić w szpitalu, a w poniedziałek o 8:00 cc. Chyba zaczyna to do mnie docierać i jestem coraz bardziej przerażona - żeby tylko wszystko poszło dobrze...

Piękny brzuszek :)
 
@katharina203 raz jeszcze gratuluje córeczki.
@butterfly1331 teraz czekamy na Stasia :tak:
M@gda powodzenia na wizycie i cudownych dźwięków bijącego serducha!

Ciężarówki pochwalcie się brzuszkami
U nas 30 tc [emoji173][emoji173][emoji173]
Zobacz media 718368
Ja w aplikacji widzę niektóre zdjęcia ale uwielbiam wszystkie ciążowe brzuszki. A to mój w 16 tc:
1494052366-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry