reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Będzie dobrze trzymamy kciuki aby było szybko i przyjemnie :rofl: o ile może być .
A tak swoją drogą zastanawia mnie czy lepsza wiedza i ustalony termin cesarski , wiesz kiedy dokładnie wszystko się wydarzy czy ta niewiedza i chwyci Cię w jak mniej spodziewanym momencie.
Chyba z zaskoczenia. Ja mialam z zaskoczenia o 23.40. Szybka decyzja. Trafiłam ok 14 o 20 jyz lekarz nastawil mnie ze jeszcze dziś cc. O 22 ktg i skurcze i decyzja cc. Szybkie przygotowanie, że nawet człowiek nie miał czasu myśleć jak to będzie
Chyba bardziej bym się stresowala wiedząc że o 8 rano mam cc. Ale to moje odczucie

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w aplikacji widzę niektóre zdjęcia ale uwielbiam wszystkie ciążowe brzuszki. A to mój w 16 tc:
1494052366-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.10.2017
Żadne inne zdjęcie mi się nie wyświetla. Tylko Twoje! Jaaa, super, chyba całkiem spory jak na 16tydz... ja właśnie nie pamiętałam kiedy to zaczyna być widać brzuch tak bardziej. To już kojarzę dzięki Tobie :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Ewunka gratulacje!!!

Co do tego zageszczacza to u nas przy młodym było po nim jeszcze gorzej, szczerze jesli chodzi o ulewanie to trzeba przeczekac :/

AniaCh ja bym jeszcze skonsultowała z kims odstawienie wszystkich leków, jesli mialas na cyklu sztucznym to łozysko jeszcze nie przejeło wszystkich funkcji i moze to byc ryzykowne.
Co do wymiaru płodu to nie ma co patrzec na te wymiary pod zdjeciem z usg, u mnie tez na samym poczatku była roznica chyba 3 dni- tak mi powiedział lekarz, a po wizycie spojrzałam i z tych wymiarów wychodziło, ze tydzien roznicy, takze jesli lekarz nic nie mowil to bym sie nie martwiła :)

Katharina trzymam kciuki!!
Jeszcze nie odstawiam, mam zapas, więc dopiero zacznę stopniowo odstawiac po 15.05 a to będzie 11t5d, więc koniec 12 tyg , większość dziewczyn tutaj tak odstawia leki. W ciągu kolejnego tygodnia po 15 . Prolutex wstrzykne sobie co dwa dni przez tydzień, więc zejdzie do 12t4d, w między czasie stopbiowo zmniejsze duphaston i lutinus. Wyjdzie , że do końca maja skończę wszystkie leki, A to będzie rowno koniec 14 tyg... kiedy przestanę być wspomagana jakimkolwiek progesteronem... Mam nadzieję że to wystarczy i będzie ok ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam dziś na nkeplanowanej wizycie u gina ponieważ ma urlop w przyszłym tygodniu a genetyczne dopiero 24 maja .Jestem zmartwiona bo lekarz dał mi zdjęcie 3D malucha i nie widze na nim lewej rączki , lekarz nic nie mówił że coś nie gra ale jak patrzę na to zdjęcie to nie widzę rączki., jestem 10 t 1 dzień., może tak się ułożył że niewidac niewiem ., może któraś tak miała.? Bo jestem cała w strachu
Na pewno by powiedział jeśliby zauwazyl. To tak wcześnie że naprawdę ująć dobre zdjęcie to nielada wyczyn . Nie martw sie.



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żadne inne zdjęcie mi się nie wyświetla. Tylko Twoje! Jaaa, super, chyba całkiem spory jak na 16tydz... ja właśnie nie pamiętałam kiedy to zaczyna być widać brzuch tak bardziej. To już kojarzę dzięki Tobie :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Spory spory ale w środku mam dwóch lokatorów [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
Żadne inne zdjęcie mi się nie wyświetla. Tylko Twoje! Jaaa, super, chyba całkiem spory jak na 16tydz... ja właśnie nie pamiętałam kiedy to zaczyna być widać brzuch tak bardziej. To już kojarzę dzięki Tobie :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Czasem jak wrzucam z telefonu to niektórym się nie wyświetla na tel. Bądź kompie ja też niektórych zdjęć nie mogę podejrzeć :unsure:
 
reklama
Do góry