reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jogo czuje zmeczenie oczu Ale jakis tak jest ze na spacery codzien chodzimy,je cycuszka co 2,3 h ,aniolek , niech tak zistanie [emoji39][emoji23]je i spi a w pt bym konczyla 39 tc ,dzis ma 19 dni
Czy wy kapiecie codzien maluszki?
JuZ pije Tylko jedna kawe I zero herbaty teinowej


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje, ze bedzie. Mi to pomoglo, ze mnie za reke trzymal, bo musze przyznac, ze myslalam, ze cesarki sie prawie nie czuje, a tu niespodzianka i czujesz :) Miedzy zdrowaskami, zeby bylo z Lili dobrze, jego wsparcie sie przydalo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde to jednak się czuje cesarke?????Wiedziałam!
Słuchajcie tu jest rygor jak w wojsku;)zaraz badanie pulsu, o 22.00 leki,o 6.00 pobudka;)
 
Kurde to jednak się czuje cesarke?????Wiedziałam!
Słuchajcie tu jest rygor jak w wojsku;)zaraz badanie pulsu, o 22.00 leki,o 6.00 pobudka;)

Czuje sie. Nie bede Ci tu szczegolow pisac, bo nie ma sensu zebys sie zle nastawiala, ale ja czulam i to bardzo duzo. Przyjemnie nie bylo, ale jest do wytrzymania. A jak juz masz malenstwo na piersi to jestes jak w amoku [emoji16] Ja dopiero teraz sobie uswiadamiam jakie to byly emocje, bo nie pamietam szczegolow :)
Bedzie dobrze - zaraz bedziesz Mama [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atena czekamy na kolege [emoji7][emoji95][emoji110]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Co do kapania to każdy ma indywidualne podejście . Ja słyszałam ze noworodka nie powinno i tez nie ma potrzeba kapać codziennie . Podobno zmywa sie naturalna warstwę ochronna ze skory i potem maleństwo łatwiej łapie alergie . Ja swoją córcię nie łapałam codziennie aż do lata bo wtedy to wiadoma sprawa. Pewnie kilka innych mam mnie tu silnie skrytykuje ale podkreślam niech każdy robi według własnego uznania .
B. Dobrze ze ograniczyłaś kofeinę i teine :) moja corcia tez czy to w dzień czy w nocy budziła sie co 2-3 h . Poza tym była aniołkiem i dalej jest :)
 
Wlasnie tez jej nue myje codzien bo Tylko lezy zapewne jak JuZ zacznie sie ruszac to zaczne myc czesciej na razie 3 razy w tyg kapiel robie Ale np sasiadka co dzuen .....

Nieagatka horror mialas na sali ???[emoji33]Ja nic nie czulam Tylko po 4 h no I piersi bol to takie zle wspomnienia Po porodzie Sam porod ten jej krzyk pierwszy ogromne emocje I utulenie jej od razu


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Wlasnie tez jej nue myje codzien bo Tylko lezy zapewne jak JuZ zacznie sie ruszac to zaczne myc czesciej na razie 3 razy w tyg kapiel robie Ale np sasiadka co dzuen .....

Nieagatka horror mialas na sali ???[emoji33]Ja nic nie czulam Tylko po 4 h no I piersi bol to takie zle wspomnienia Po porodzie Sam porod ten jej krzyk pierwszy ogromne emocje I utulenie jej od razu


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Nie no horror abaolutnie nie. Ja caly czas np moglam ruszac nogami tak w czesci naturalnej porodu jak i pozniej po cesarce. Wiesz u mnie chyba dali mi minimalna dawke znieczulenia, zebym mogla szybko wstac. Od decyzji o cesarce do zabiegu mienelo jakies 1,5h wiec mogli sie na spokojnie przygotowac. Samo ciecie 15min i potem jakies 40min mnie zszywali. Wstalam po 16h praktycznie bez bolu. Ja jestem mega zadowolona z tego jak to przebieglo. Uwielbiam moja gin [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie no horror abaolutnie nie. Ja caly czas np moglam ruszac nogami tak w czesci naturalnej porodu jak i pozniej po cesarce. Wiesz u mnie chyba dali mi minimalna dawke znieczulenia, zebym mogla szybko wstac. Od decyzji o cesarce do zabiegu mienelo jakies 1,5h wiec mogli sie na spokojnie przygotowac. Samo ciecie 15min i potem jakies 40min mnie zszywali. Wstalam po 16h praktycznie bez bolu. Ja jestem mega zadowolona z tego jak to przebieglo. Uwielbiam moja gin [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wow ruszac nogami??[emoji102]Ja nie czulam od pass w dol a cala operacja 35 min tj. Przygotowanie ciecie I zszycie ,moze Sie spieszyli u mnie bo Nicole miala 190 ktg .... za to super ze byla twoja gin tutaj to w ciagu calej ciazy poznalam chyba z 10 Nowych lekarzy ..... zawsze patrzyli Tylko w moja karte i tyle nie moglam Sue przyzwyczajac do jednego lekarza ;;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry