reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Prawie od godz mam ten balonik z cewnikiem leze teraz pod ktg. Zakladanie nie bolalo tylko bylo takie rozpieranie jak napelniali ten balonik.
 
reklama
A u mnie zmiana planow. Czekam na zalozenie cewnika foleya a mialo byc jutro. Ale jak wszystko dobrze pojdzie to juz dzis przytule Kubusia.
Trzymajcie [emoji110][emoji110][emoji110]. Ale mam stresa :szok:
Trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]
Kubusiu, wychodz, bo rodzice na Ciebie czekaja[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy twardnienie brzucha to normalność w 33tc? Mam bardzo mały brzuszek a tluscilke w brzuchu i czy to ona moze sie tak ukladac czy mam sie martwic? Pol nocy nie spie z nerwow...

Ja od 3 tygodni mam twardnienie brzucha, lekarz powiedział że to są typowe skurcze, zazwyczaj po pewnym czasie przechodzi. Dr zalecił abym brała Nospe comfort 2x1 i magnez Slow-mag bez Wit b6 3x1. Po tym jest dużo lepiej mniej mam tych skurczy ale się nadal pojawiają
 
reklama
Do góry