reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@BeataWarszawa gdzie rodzisz? Ja chyba na Wołoskiej, tam urodziłam Piotrusia i teraz też jest taki plan
Hej, ja na Starynkiewicza :)
Maja super ekipę :)
Od 20.04 zaczynamy tam szkole rodzenia :) Chciałabym naturalnie, jakby jednak była CC to u mojej gin na Karowej. Rozmawiałam z nią ostatnio o CC ale mówiła,że jak nie będzie przeciwwskazań żeby rodzic naturalnie, tak lepiej dla dziecka ponoć.
A jak Wołoska?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ja na Starynkiewicza :)
Maja super ekipę :)
Od 20.04 zaczynamy tam szkole rodzenia :) Chciałabym naturalnie, jakby jednak była CC to u mojej gin na Karowej. Rozmawiałam z nią ostatnio o CC ale mówiła,że jak nie będzie przeciwwskazań żeby rodzic naturalnie, tak lepiej dla dziecka ponoć.
A jak Wołoska?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wołoska ok, zadowolona jestem, chociaż zabrakło wsparcia laktacyjnego. A jak się dostaniesz na Starynkiewicza skoro prowadzisz ciążę gdzieś indziej? Chociaż przy naturalnym to inaczej pewnie, jedziesz ze skurczami i muszą przyjąć.
 
U mnie super, żadnych dolegliwości, tylko nad ranem czasami biodra bolą, ale to dlatego, że synek pakuje się nam do łóżka i śpię na brzeżku :-) pierwszą ciążę też super znosiłam, w 6 miesiącu byłam w Alpach, w 9 nad naszym morzem :-) ile już przytyłaś?

Ja juz 10 na plusie, az wstyd sie przyznać :p ale waga startowa ok 47 kg, wiec pewnie dlatego :) brzuch tez ogromny, a dziecko wcale nie jest jakieś duze[/QUOTE]
U mnie póki co +9, z pierwszym synkiem przytyłam łącznie 16
 
reklama
Wołoska ok, zadowolona jestem, chociaż zabrakło wsparcia laktacyjnego. A jak się dostaniesz na Starynkiewicza skoro prowadzisz ciążę gdzieś indziej? Chociaż przy naturalnym to inaczej pewnie, jedziesz ze skurczami i muszą przyjąć.
Moja siostra tam dwoje dzieci rodziła, za każdym razem zachwycona opieka :)
Też nie prowadziła tam u nikogo ciąży, ale jak piszesz rodziła naturalnie :)
Taki też mam plan :) Moja Pani ginekolog jest z Karowej, rozmawiałam z nią ostatnio o CC,ale Ona nie zaleca jeśli nie ma wyraźnych wskazań. Mówi,że u nich coraz częściej ostatnio są przypadki,ze dzieci lezaly pod respiratorem i mamy przed CC muszą u nich podpisać oświadczenie,że liczą się z takim ryzykiem przy CC :(
Na Starynkiewicza zapisalismy się do szkoły rodzenia, póki co z rozmów z nimi zapowiada się,że naprawdę super ekipę tam mają :)
Poluje tam na jedną położna;) liczę,ze ja spotkam na zajęciach i dogadam się z nią na poród :)
Kurcze tyle dobrego o tym szpitalu słyszałam,że nawet nie rozwazalam innego :) ale zrobię jeszcze rozeznanie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry