reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
;) o zobacz jaki zbieg okoliczności;) świat jest mały.To Gosia no nie;)ona jutro ma mieć cesarke;) To trzymajcie się dziewczyny.....och ale muszą być i Was emocje!
Tak ona ma na imie Gosia i wlasnie o 10 zabrali ja na cc. Ale tak jak mi pisalas nie ma miejsc i ona wraca do nas na sale a dzidzia tam zostaje.
 
Jestem jeszcze w dwupaku. Wczoraj nie mialam sily pisac myslalam ze juz zejde. Przez bol glowy to lzy juz mi same lecialy z bolu + wysokie cisnienie + wymioty. Prawie pol dnia nie pamietam ale w koncu o 20 udalo sie zbic cisnienie ale tyle lekow dostalam to mysialo sie zbic. A dzis jest juz wszystko w porzadku. Maly jest bardzo nisko ulozony i mam juz skurcze jezeli nic nie pojdzie do przodu to po niedzieli cc.
 
Hussan ja miałam to samo, ból głowy i wymioty, u mnie od razu o cc zdecydowali, masz juz donoszona ciąże wiec nie ma co przeciągać ;)

Mokate666 chyba mamy podobny termin porodu :) jak znosisz ciąże? Mnie od kilku dni boli kręgosłup, w sumie to mało powiedziane, na wieczór juz tylko sie toczę po łożku ;)
Nie ma miejsc na poloznictwie i dlatego czekaja.
 
Mokate666 chyba mamy podobny termin porodu :) jak znosisz ciąże? Mnie od kilku dni boli kręgosłup, w sumie to mało powiedziane, na wieczór juz tylko sie toczę po łożku ;)[/QUOTE]
U mnie super, żadnych dolegliwości, tylko nad ranem czasami biodra bolą, ale to dlatego, że synek pakuje się nam do łóżka i śpię na brzeżku :-) pierwszą ciążę też super znosiłam, w 6 miesiącu byłam w Alpach, w 9 nad naszym morzem :-) ile już przytyłaś?
 
No właśnie widzisz tak jak mi Gosia mówiła.....ja mam wizyte 27 marca i jestem pewien że każe mi sie kłaść na oddział, skoro tylko masz cesarke po niedzieli.....no to może jeszcze poznamy się na żywo ;) ;) ;) ;) ;)
Masz racje jest mozliwosc ze sie poznamy a moze i bedxiemy razem lezec na sali chyba ze cos wyskoczy u mnie szybciej i bede juz po.
 
reklama
Do góry