reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
I Po porodzie kiedy wyszedl ze szpitala , jak to bylo z karmieniem?? Ty kiedy wyszlas ze szpitala,Wydalas Sue to bede bombardowac teraz pytaniami [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Alan pierwsze dwie doby był w inkubatorze i nie dostałam go nawet na chwilę
Karmiony był butelką
W 3 dobie był już ze mną i karmiłam piersią
Dostałam laktator by stymulować piersi i po kilku seansach odciągnęłam 40ml z dwóch piersi które podałam butelką
W szpitalu karmiłam tylko piersią ale Alan tracił na wadze a potem bardzo słabo przybierał i dokarmiałam mm i tak jest do tej pory
Dostaje pierś i mm w razie potrzeby
Do wypisu ja byłam gotowa w 4 dobie ale oboje zostaliśmy w szpitalu przez wagę i żółtaczke Alana
Wyszlismy w 5 dobie:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z masarzami uważaj bo możesz uszkodzić kanaliki
Zapytaj położnej o laktator:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam swoj jednak moge od 15 :00
d4ba53925aa98f9dfc327ccd94059233.jpg
go uzywac 24 h Po poridzie tu tak mowia i dala kartke z instrucja masazu jednak no mAm Tylko te siare ( bedzue divrze co ?;) ta siara tak czytalam najlepsza Ale jak Ja jej mam ha dac mam male strzykaweczki I mam sutek tam dac no Ale mi jeszxze nie leci Tylko nawet nie jedna kropka.... tez tak mialyscie ?
Wybsczcie JuZ zaczynam was obsypywac pytaniami ,potem JuZ koniec obiecuje ,przyjezdza maz za chwile i idziemy Do niej potem leb umyje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry