reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzień dobry dziewczęta .
Potrzebuje Was :)
W sobotę mam punkcjie .
Poproszę o kciuki i jeśli ktoś może to modlitwę.
Dziękuję
Ewcia w sobote trzymamy z Kubusiem za ciebie kciuki,modlitwa tez bedzie.
A jak wyglada sytuacja ile masz jajeczek. Pisalam wczesniej ale nic nie odpisywalas
✊✊✊✊
 
reklama
Czesc Wam wszstkim:-) Przyznam szczerze, ze podczytuje Was caly czas, pare razy zadalam jakies pytanie jak mialam problem i oczywiscie dostalam odpowiedz:-) Teraz siedze juz w domku i chcialabym do Was dolaczyc, po czytaniu Waszych postow stwierdzam, ze jestescie niezastapione:-) ja juz jestem w 30 tygodniu ciazy i ogolnie jest wszystko dobrze, ale jakies pojedyncze stresy pojawiaja sie caly czas. Bylam po 3 nieudanych inseminacjach a invitro udalo sie za pierwszym razem. Milego dnia Wam zycze:-)
 
Ewcia w sobote trzymamy z Kubusiem za ciebie kciuki,modlitwa tez bedzie.
A jak wyglada sytuacja ile masz jajeczek. Pisalam wczesniej ale nic nie odpisywalas
✊✊✊✊
Wiesz nie śledzę forum dokładnie i nie widziałam. Na przyszłość byś miała pewność że przeczytam napisz @Ewunka wtedy mi się wyświetli.
Stymulacjia idzie tak dobrze że ja nie wierzę w to co widzę.....
Najpierw było 10 dziś 11/12 ciężko policzyć bo mam pół jajnika i się słabo widać A 2 jajnik z torbiela i też kiepsko widać. Torbiel że strachu przed jajami zmalała o połowę !!!!!!
I wszystkie jaja są tej samej wielkości nie jak zawsze każde inne.....
 
Czesc Wam wszstkim:-) Przyznam szczerze, ze podczytuje Was caly czas, pare razy zadalam jakies pytanie jak mialam problem i oczywiscie dostalam odpowiedz:-) Teraz siedze juz w domku i chcialabym do Was dolaczyc, po czytaniu Waszych postow stwierdzam, ze jestescie niezastapione:-) ja juz jestem w 30 tygodniu ciazy i ogolnie jest wszystko dobrze, ale jakies pojedyncze stresy pojawiaja sie caly czas. Bylam po 3 nieudanych inseminacjach a invitro udalo sie za pierwszym razem. Milego dnia Wam zycze:-)

Witaj! Fajnie, że dołączyłaś. Ja jestem w 32 tc, a stres i obawy też się nadal pojawiają. Ostatnio zastanawiam się nawet czy z moim zdrowiem psychicznym wszystko jest ok :-/
Jeśli masz jakieś pytania, to się nie krępuj- każda z nas pomoże w miarę możliwości :)
 
Wiesz nie śledzę forum dokładnie i nie widziałam. Na przyszłość byś miała pewność że przeczytam napisz @Ewunka wtedy mi się wyświetli.
Stymulacjia idzie tak dobrze że ja nie wierzę w to co widzę.....
Najpierw było 10 dziś 11/12 ciężko policzyć bo mam pół jajnika i się słabo widać A 2 jajnik z torbiela i też kiepsko widać. Torbiel że strachu przed jajami zmalała o połowę !!!!!!
I wszystkie jaja są tej samej wielkości nie jak zawsze każde inne.....

Ja lada moment oddaje brzuch wiec szykuj sie do przejecia mojego albo hussan [emoji16][emoji16]
Zmienili Ci cos w protokole, ze nagle taka produkcja?
Oby tak dalej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja lada moment oddaje brzuch wiec szykuj sie do przejecia mojego albo hussan [emoji16][emoji16]
Zmienili Ci cos w protokole, ze nagle taka produkcja?
Oby tak dalej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest to krótki protokół z antagonista czyli jak zawsze tylko zaczęłam od niniejszych dawek i teraz już mam 300 menopuru Ale co 12 h 150 ..... do tego miesiąc łykalam magiczne tabletki ( hormony ale nie wiem co to ,bo było robione na zamowienie a na ulotce pisało stosować jak lekarza kazał ;)i chcieli do tego moja grupe krwi) i tak 14 dni potem 10 dni progesteron + dalej te tabletki i jak pojawił się okres to zaczęłam właściwą stymulscjie monopur ( ten który dostałam od Ciebie już grzecznie zjadłam :))biorę brzuch oddawaj. Transfer wstępnie 23.03 ( jak będzie dużo i ładne chcą trzymać 50% do blastki 50% zamrozić w 3 dobie. Transfer blastki
 
Cześć dziewczyny

Peugotka36 gratulacje!!! Ja tez urodziłam synka w 35 tc :) mnie niestety go nie dali w ogole, od razu inkubator, ale samodzielnie oddychał, po chyba 3 dniach był juz w podgrzewaczu tylko. Teraz ma 3 latka, nie widac w ogole wczesniactwa :)

Jaskolcia ja tez mam przed wizytami bardzo wysokie cisnienie, okropnie sie denerwuje i prosze zeby mi mierzyli po badaniu. U mnie to jest bardzo istotne bo mam gestoze ktora wlasnie sie objawia wysokim cisnieniem, wiec mierze codziennie w domu i jest ok.

Ewunka powodzenia ;) tym razem juz musi sie udac.
 
reklama
Do góry