reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Oj noc byla ciekawa. Juz nie pamietam kiedy tak sie wypocilam. Przebieralam sie 3 razy duzo pilam wody i co 10 min do wc latalam. Ale dzis jest juz owiele lepiej nawet mozna piwiedziec ze super tylko gardlo boli. Ale juz wypilam herbatke z malinami miodem i cytryna.
Ja po pierwszym i drugim transferze tez przychorowalam.

Motylku wiec Stas wybral za ciebie i bedzie cc chyba ze jeszcze odwroci sie.
Spróbuj z tą wodą z miodem i połówką cytryny na czczo. Może zapobiegnie to kolejnym infekcjom- u mnie działa. Poza tym to też dobrze wpływa na pracę jelit- nie wiem czy masz problemy z zaparciami. Mój lekarz twierdzi, że jestem jakimś ewenementem, bo kobiety w ciąży narzekają na problemy z wypróżnianiem, a u mnie w ciąży jest lepiej niż przed :)
 
Wrzucam zaległą fotkę monitora na moim maluszku ;) jak dla mnie fajna sprawa i ochronę mam cały czas, a w dzień dzieciaki mam na parterze w koszach lub w wózku więc przydaje się :)
8383a05ce512127017cd28133282121a.jpg

0298c9fa8314951619ccd333288f4ba1.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie maleństwo! :) Jak Wy się w ogóle czujecie? Jak Maluchy?
 
Buterfly, Kasia basia, nie mam pojecia czy przechodzi Tymkowi. Kaszle niby mniej, ale kaszel tez troche nas martwi bo jest co prawda juz nie taki szczekajacy, ale taki, ze slychac ze mu sie tam flegma odrywa i to fest. Zostaly nam do zrobienia jeszcze 4 inhalacje, mam nadzieje ze pomoga, bo lekarz ten leczy wlasnie inhalacjami i chyba pol miasta leczy u niego dzieci.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Grunt, że znalazłaś dobrego lekarza, trzymam kciuki, żeby Tymkowi szybko przeszło.
Ja mieszkam tu od 2 lat, nadal nikogo nie znam i mimo, że do przychodni mam rzut beretem, to nie wiem czy jest tu jakiś rozsądny pediatra. Właśnie ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać. Muszę zrobić jakiś rekonesans, żeby wiedzieć w razie czego gdzie iść z dzieckiem albo kogo wezwać do domu.
 
Jakie maleństwo! :) Jak Wy się w ogóle czujecie? Jak Maluchy?

Dzięki Motylku że pytasz :) u nas wszystko dobrze, jest hardcore nie ukrywam, bo jestem z maluchami sama w ciągu dnia, ale jakoś się organizujemy ;) najgorsze jednak nocki, bo to spanie po 2-3h męczy, a mój m do pracy chodzi nieprzytomny. Jednak przy dwójce nie ma opcji, że jedno śpi a drugie ogarnia jak się już obudzą [emoji12] najdłużej nam schodzi na odbijanie po jedzeniu bo ulewają i trzeba ich nosić co wydłuża przerwy w nie-spaniu.
Dzisiaj mija nam miesiąc [emoji173] zleciało i leci jak diabli.

Teraz próbujemy ogarnąć temat szczepień, bo coś nas wcześnie zapisali na pierwsze szczepienie, a maluchy jeszcze malutkie i chyba nie powinno się wcześniaków szczepić przed końcem 2 mca. Ciężki temat..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Flandi podziwiam Cie masz wszystko razy dwa. Ale i radosci dwa razy wiecej;) Moja tez ma problem z odbijaniem.
Ale o tym pozniejszym szczepieniu wczesniakow pierwsze slysze. Moja niby nie zalicza sie do wczesniakow bo 37+1 ale musze sie zorientowac czy nie przeciagnac szczepienia. Zapisalam mala jak bedzie miec 6,5 tyg. Teraz mi dalas do myslenia.
 
Flandi podziwiam Cie masz wszystko razy dwa. Ale i radosci dwa razy wiecej;) Moja tez ma problem z odbijaniem.
Ale o tym pozniejszym szczepieniu wczesniakow pierwsze slysze. Moja niby nie zalicza sie do wczesniakow bo 37+1 ale musze sie zorientowac czy nie przeciagnac szczepienia. Zapisalam mala jak bedzie miec 6,5 tyg. Teraz mi dalas do myslenia.
Mój mały tez do wcześniaków sie nie zalicza. Urodzony 37+1. Mój był na szczepieniu w 6 tygodniu
 
Dzięki Motylku że pytasz :) u nas wszystko dobrze, jest hardcore nie ukrywam, bo jestem z maluchami sama w ciągu dnia, ale jakoś się organizujemy ;) najgorsze jednak nocki, bo to spanie po 2-3h męczy, a mój m do pracy chodzi nieprzytomny. Jednak przy dwójce nie ma opcji, że jedno śpi a drugie ogarnia jak się już obudzą [emoji12] najdłużej nam schodzi na odbijanie po jedzeniu bo ulewają i trzeba ich nosić co wydłuża przerwy w nie-spaniu.
Dzisiaj mija nam miesiąc [emoji173] zleciało i leci jak diabli.

Teraz próbujemy ogarnąć temat szczepień, bo coś nas wcześnie zapisali na pierwsze szczepienie, a maluchy jeszcze malutkie i chyba nie powinno się wcześniaków szczepić przed końcem 2 mca. Ciężki temat..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Odbijanie w nocy to trudny temat. Może ktoś wymyśli jakiś pałąk,na którym się wiesza dziecko do odbicia? [emoji85]
Serio pół godziny po każdym karmieniu chodzę w kółko jak zombie. O jak na złość trwa to dłużej niż w dzień.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry