reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dokładnie już znam płeć . Napewno będzie to chłopczyk. Wszystko pokazał pięknie na ekranie (fujarka + zalążki jaderek) i mam nawet zdjęcie ,, dowód dla tatusia gdyż nie było go na badaniu może zależy to od dr i sprzętu jaki posiada do badania

Chyba sprzet ok bo zribil JuZ foto 3D w 22 tyg s najlepsze wychodza Po 30 tyg,sadze ze Sue wiercila usg nawet dopochwowe mi robili bo nue tak lozysko mam ,powiedzial dziewczynka Ale na bank powie w 30 tyg aby miec pewnosc ,no nic musze ufac lekarzom bo komu ....

Wiec gratulacje jeszcze raz chlopczyka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba sprzet ok bo zribil JuZ foto 3D w 22 tyg s najlepsze wychodza Po 30 tyg,sadze ze Sue wiercila usg nawet dopochwowe mi robili bo nue tak lozysko mam ,powiedzial dziewczynka Ale na bank powie w 30 tyg aby miec pewnosc ,no nic musze ufac lekarzom bo komu ....

Wiec gratulacje jeszcze raz chlopczyka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Po 30 tc już nie wychodzą najładniejsze zdjęcia, do 30 wychodzą super :-) potem już są dużo mniej wyraźne bo dzidziuś wtulony jest w brzuszek, za mało ma miejsca. Wiem bo z racji pobytu w szpitalu robiłam późno trzecie prenatalne i zdjęcia wyszły dużo gorsze niż podczas drugich co potwierdziła pani dr. Najlepsze ok 28 tc bo dzidziuś już w pełni wykształcony a jeszcze ma sporo miejsca :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moje wnioski po powrocie do domu z noworodkiem... Kosz Mojżesza na płozach to niezbędny element wyprawki :-) nie wyobrażam sobie by go nie mieć, młody uwielbia w nim spać, a jak nie śpi tylko marudzi włączam szumisia i lekko bujam kosz i w kilka minut zasypia :-) jeśli któraś się jeszcze zastanawia -kupować :-D!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahhh no niewiem bo to pierwsza ciaza upragniona

Ktos kiedys tutaj pisal ze najlepsze 3 d pozniej robic niz 22 Tydz .....wiec ce sadzilam czym pozniej tym lepiej ;)

A co do plci usg to chyva tutaj wszyscy lekarze nie chca mowic ze pewnosc na bank bo kolezanka miala corke cale 9 mscy a uridzila syna;)), byla w szoku ,wiec ja tez pod tym kontem usg plci to chyva poki nie urodze to pokoiku nie robie


A wlasnie mamusie ci wy na ten temat sadzucie? Lepszy swoj pokoik od samego poczatku czy te pierwsze msce lepszy jest kacik w sypialni dla malenstwa!??




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cyt Nicole Sochacki-Wojcicka - '. Kiedy zrobić USG 3D/4D? Można zrobić w każdym okresie ciąży-ale najładniejsze zdjęcia będą ok 26-32 tygodnia ciąży. USG 3D nie jest badaniem koniecznym i tak jak wiele razy już pisałam jest to badanie „dla rodziców” a nie „dla lekarza”'.

Co do kacika - na poczatku lozeczko obok/dostawne.

Tequila - jakbym nie miala schodow [emoji23].. chyba ze bede zsuwac na plozach po schodach [emoji12]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moje wnioski po powrocie do domu z noworodkiem... Kosz Mojżesza na płozach to niezbędny element wyprawki :-) nie wyobrażam sobie by go nie mieć, młody uwielbia w nim spać, a jak nie śpi tylko marudzi włączam szumisia i lekko bujam kosz i w kilka minut zasypia :-) jeśli któraś się jeszcze zastanawia -kupować :-D!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Moje dwie przyajciolki - swieze mamy maja bardzo podobne zdanie. Zamiast kosza maja bujak tiny love 3w1 - zachwycone sa wiec tez sie juz zaopatrzylam :) I mis szumis tez skradl ich serca, bo dzieci przepadaja wiec to kolejna rzecz na mojej liscie [emoji16]
Ja plec poznalam w 16tygodniu, a usg z bajerami bedzie w 29tygodniu, specjalnie bo slyszlalam, ze tak jak pisze Lile - wtedy najlepiej.
A co do pokoiku to ja urzadzam powoli malej swoj, ale na poczatku lozeczko bedzie w sypialni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahhh no niewiem bo to pierwsza ciaza upragniona

Ktos kiedys tutaj pisal ze najlepsze 3 d pozniej robic niz 22 Tydz .....wiec ce sadzilam czym pozniej tym lepiej ;)

A co do plci usg to chyva tutaj wszyscy lekarze nie chca mowic ze pewnosc na bank bo kolezanka miala corke cale 9 mscy a uridzila syna;)), byla w szoku ,wiec ja tez pod tym kontem usg plci to chyva poki nie urodze to pokoiku nie robie


A wlasnie mamusie ci wy na ten temat sadzucie? Lepszy swoj pokoik od samego poczatku czy te pierwsze msce lepszy jest kacik w sypialni dla malenstwa!??




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zdecydowanie kącik w sypialni rodziców, nie wyobrażam sobie nocy bez małego obok, chyba bym nie spała tylko co chwilę zagladala do jego pokoju
 
Cyt Nicole Sochacki-Wojcicka - '. Kiedy zrobić USG 3D/4D? Można zrobić w każdym okresie ciąży-ale najładniejsze zdjęcia będą ok 26-32 tygodnia ciąży. USG 3D nie jest badaniem koniecznym i tak jak wiele razy już pisałam jest to badanie „dla rodziców” a nie „dla lekarza”'.

Co do kacika - na poczatku lozeczko obok/dostawne.

Tequila - jakbym nie miala schodow [emoji23].. chyba ze bede zsuwac na plozach po schodach [emoji12]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam schody :)Kosz jest lekki także można nosić nawet po schodach :p
 
reklama
Moje dwie przyajciolki - swieze mamy maja bardzo podobne zdanie. Zamiast kosza maja bujak tiny love 3w1 - zachwycone sa wiec tez sie juz zaopatrzylam :) I mis szumis tez skradl ich serca, bo dzieci przepadaja wiec to kolejna rzecz na mojej liscie [emoji16]
Ja plec poznalam w 16tygodniu, a usg z bajerami bedzie w 29tygodniu, specjalnie bo slyszlalam, ze tak jak pisze Lile - wtedy najlepiej.
A co do pokoiku to ja urzadzam powoli malej swoj, ale na poczatku lozeczko bedzie w sypialni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miś szumiś to nr 1 :p:D
 
Do góry