reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczynki :)
Przepraszam że długo nie dawałam znać co u nas ale pierwszy raz w życiu skończył mi się internet :p ale już piszę co u nas
Jesteśmy już w domku, lekarze stwierdzili że należę do niewielkiej grupy kobiet które mają wczesniejsze skurcze i prawdopodobnie będę je już mieć do dnia porodu który tak naprawdę nie wiadomo kiedy nastąpi
Wypisali mnie do domu z toną leków po których czuje się masakrycznie, cały czas śpię a jak nie śpię to jestem nie do życia :(
Skurcze są codziennie, nieregularne i dość lekkie ale są, brzuch stale napięty, bolesny
Muszę leżeć i wstawać jedynie do wc i tak robię co nie uchroniło mnie do przyjazdu do szpitala po jednym dniu w domu :(tym razem krwawienie :(
Po wszelkich możliwych badaniach nadal nie wiadomo z czego się wzięło, szyjka ok,łożysko bez cech odklejania, żadnych krwiaków i wylewów
Dostałam leki przeciwkrwotoczne i leżę dalej, na szczęście krwawienie ustaje
Psychicznie już nie daję rady
Dziś byliśmy na trzecich prenatalnych,wszysko ok i to jedyne pozytywne wieści od dawna
Malutki ma się dobrze, wszystkie pomiary ok,mieści się we wszystkich normach, poza wagą :pstraszny z niego pulpecik, zresztą same zobaczcie.
 
reklama
1479590781013.jpg

Nasz pulpecik <3

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479590781013.jpg
    1479590781013.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 465
Dziewczyny a u mnie wręcz odwrotnie...wiem ze utylo mi wszystko oprocz brzucha...przede wszystkim nogi i boczki. Bardzo sie tego wstydze i nie podoba mi sie to. Mowie do meza ze bede rozbierac sie po ciemku i spac zakryta od szyi do kostek...a on ze chyba jestem nienormalna...ze wraca po pol roku i jak bede miec takie trzaski to mi pizame bedzie rozdzieral...boze ratuj...juz sie boje :):):):):)
 
TeQuila rzeczywiście pulpicie z niego :) ważne ze wszystko z nim jest dobrze :)
No to faktycznie musisz brać sporo leków skoro po nich czujesz się źle. Ale zostało tal niewiele jyz do porodu. Dasz rade :*
 
A ja zawsze bylam przy kosci, a teraz chudne z tylka tylko mi brzuch rosnie. I sie nie wstydze, wrecz szpanuje brzusiem. Dlugo czekanym i raczej wiecej sie nie przydazy. Maz tez mowi ze brzuchy sa aseksualne i mam czarne murzynskie sutki. Ale widze, ze jak pokazuje brzuszek to mu sie buzia sama usmiecha z radosci.
 
reklama
Ja zawsze byłam pewna, ze w ciąży zamienię się w mega chomika bez szyi, a przytyłam do tej pory 6 kg. Nie wiem jak to sie dzieję, ważę się każdej soboty, jeszcze tydzień było 7 na plusie, wczoraj 6. Na szczęście mala przybiera,a to najważniejsze
 
Do góry