reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny kupujcie wcześniej, nie ma co zwlekać. Różne sytuacje się zdarzają. Ja zostawiłam na później i teraz jak mi kręgosłup wysiada muszę sama wszystko załatwiać. Wózek musiałam targać z czwartego piętra bez windy a łóżeczko z szóstego.
 
Zalezy ktore, jedne maja, inne nie. Mysle, ze warto na to zwrocic uwage. Mi zalezalo na foteliku maxicosi, bo to jeden z lepszych w testach. Musisz po prostu sie w internecie rozgladac i zoabczyc co Ci najbardziej bedzie pasowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też twierdzi że jeszcze mamy tyyyyyyyyle czasu;)Myślę że po Świętach mocno się wezmę za te zakupy....W sumie zostanie mi jeszcze dwa miesiące więc chyba zdążę. ..?????
Zdążysz :) tylko czas później tak szybko leci :) jak będziesz miała upatrzone rzeczy to jest łatwiej idziesz sprawdzasz i kupujesz :)
 
Czy te foteliki,które można kupić z wózkiem,mają jakieś atesty bezpieczeństwa?

Zalezy ktore, jedne maja, inne nie. Mysle, ze warto na to zwrocic uwage. Mi zalezalo na foteliku maxicosi, bo to jeden z lepszych w testach. Musisz po prostu sie w internecie rozgladac i zoabczyc co Ci najbardziej bedzie pasowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A z ciekawostek to wczoraj usłyszałam że mam wielką dupę, jestem stara i obleśna. Wiem, że to było po to by mnie zranić ale teraz mi każdy kęs staje w gardle. Zero radości z jedzenia i omijam wzrokiem lustra[emoji12]. Wmawiałam sobie że nie jest tak źle.
Kurcze żyjesz z kimś 12 lat i tak na prawdę ciągle Cię może zaskoczyć. Może on się zakochał?
 
reklama
A z ciekawostek to wczoraj usłyszałam że mam wielką dupę, jestem stara i obleśna. Wiem, że to było po to by mnie zranić ale teraz mi każdy kęs staje w gardle. Zero radości z jedzenia i omijam wzrokiem lustra[emoji12]. Wmawiałam sobie że nie jest tak źle.
Kurcze żyjesz z kimś 12 lat i tak na prawdę ciągle Cię może zaskoczyć. Może on się zakochał?
Pamietaj nie bierz niczego do siebie. Ważne że Ty uważasz siebie za piękną, młodą i szczupłą. Olej to co on mówi. Po prostu chce Ci zrobić przykrość.
 
Do góry