reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mówiłam. Kazał jesc mniejsze porcję. Ale tu nie chodzi o porcję bo jak nie zjem to właśnie tak się dzieje. A teraz czy jem czy ne to i tak jest refluks. Jabłko to chyba nie jest jakaś duża porcja albo jogurt..
Ja przed ciążą też miałam refluks i mam nadzieję, że teraz nie powróci ze zdwojoną siłą...A może po niektórych produktach masz ten refluks?Może lepsze byłyby sucharki...?
 
reklama
Agatek a czemu pytasz? :)
Ja mowie biegle po hiszpansku (mieszkam w Hiszpanii). Angielski powiedzialabym sredniozaawansowany; niemiecki kiedys bardzo dobrze, teraz srednio, glownie przez to, ze od lat nie uzywam.
A Ty?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisanko jablka wzmagaja refluks. Ogranicz surowe owoce, warzywa, nie pij gazowanych napojow i nie jedz slodyczy. Zapytaj lekarza czy mozesz brac leki przeciwrefluksowe (np debridad czy helicid ktore dzialaja oslaniajaco na zoladek).
Agatek jak tam Synuś ? Przesypiasz nocki ? Jak ten czas szybko leci :) Pozdrawiamy z Szymkiem :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatek a czemu pytasz? :)
Ja mowie biegle po hiszpansku (mieszkam w Hiszpanii). Angielski powiedzialabym sredniozaawansowany; niemiecki kiedys bardzo dobrze, teraz srednio, glownie przez to, ze od lat nie uzywam.
A Ty?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak z ciekawosci pytam, moj angielski jest slabiutki. Same podstawy :( wlasnie teraz daje sobie rok na nauke jezyka...
Zazdroszcze ze tyle umiesz ale wiem ze go samo nie przyszlo tylko poswiecilas na to swoj czas i energie, super! :)
 
Agatek jak tam Synuś ? Przesypiasz nocki ? Jak ten czas szybko leci :) Pozdrawiamy z Szymkiem :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom

Nika synek rosnie jak na drozdzach, wlasnie jutro powinnam urodzic. Nocki mamy w miare spokojne, maly wstaje tylko raz :) W dzien strasznie sie kreci, marudzi wiec kupilismy bujaczek lezaczek :) czekamy na kuriera. A jak Szymek? Kiedy planujecie drugie podejscie po rodzenstwo dla Szymusia?
 
reklama
Nika synek rosnie jak na drozdzach, wlasnie jutro powinnam urodzic. Nocki mamy w miare spokojne, maly wstaje tylko raz :) W dzien strasznie sie kreci, marudzi wiec kupilismy bujaczek lezaczek :) czekamy na kuriera. A jak Szymek? Kiedy planujecie drugie podejscie po rodzenstwo dla Szymusia?
haha no Agatek termin masz normalnie! stuknęło 40 tygodni ciąży :p
 
Do góry