reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Śledzinka89
Ja bralam encorton do 20tc. Sama zapytalam o ten lek doktora, zgodzil sie bez problemu bo mam wrzodziejace zapalenie jelit, autoimunulogiczna chorobe.
Wczesniej mialam 4 transfery nieudane(raz enkorton byl przy jednym z tych czterech).
Co do acardu to nie brala na pewno nie przy udanym trasferze.
 
Pisanko jablka wzmagaja refluks. Ogranicz surowe owoce, warzywa, nie pij gazowanych napojow i nie jedz slodyczy. Zapytaj lekarza czy mozesz brac leki przeciwrefluksowe (np debridad czy helicid ktore dzialaja oslaniajaco na zoladek).
 
Ja tez brałam encorton i acard. Encorton schodził z dawki na mniejszą i chyba się ok. 14-16 tc miałam odstawiony. Acard tez odstawiłam coś w 14-16 tc. Acard brałam na rozrzedzenie krwi ponieważ luteina znów zagęszcza krew.
Dziewczyny chyba nic nie pokręcił z tym acardem i luteina :D
 
reklama
Do góry