reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja mialam ciezki pierwszy trymestr, bo czesto robilo mi sie niedobrze i kilka razy dziennie slablam wiec duzo lezalam. Na szczescie nie wymiotowalam.Tersz juz jest dobrze. Od jakichs 2tyg czuje ruchy :)
Mam niestety infekcje pecherza i jestem juz po drugim antybiotyku, ale poza tym wszytsko jest poki co ok :)
A dzieki tym Waszym narzekaniom, wiem co jest normalne i troche mniej odchodze od zmyslow :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czuje się super. Od samego początku tak się czułam...Nie wymiotowałam, nie miałam mdłości, a teraz nie mam zachcianek...Jedyne co do jeszcze jakiś miesiąc temu bolał mnie strasznie kręgosłup ale przeszło :) Brzuszek rośnie a ja wraz z nim :)
 
Ja jedyne co to miałam krwawienie w 5 tyg. i myślałam, że już straciłam kolejną ciąże ale na szczęscie dbałam o siebie, dużo leżałam i wszystko jest o.k
 
Jak zaszłam w ciąże to myślałam, że o dzidzie będę się martwić tylko do 12-tego tygodnia a potem odetchnę a Ja tymczasem jestem już w połowie ciązy i ciągle myślę czy z moim Maleństwem wszystko o.k...Co prawda jestem troszkę bardziej spokojna i staram się myślec pozytywnie ale czasem jak się słucha tego,co mówią w TV albo co pisza w necie to aż włos staje dęba....W lipcu zmarł mój tata i tak sobie myślę, że On tam, patrzy na nas z góry i dba, zeby wszystko było o.k... :)
 
Super dziewczyny tylko zazdrościć I trymestru, a podobno jest najgorszy :)
I nie chce Was martwić ale III trymestr tez jest ciężki :)
A z tym martwieniem się o Maluszka to już do końca będziemy się martwić. Taki już nasz los :)
 
reklama
NOWE MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista [emoji173]️

Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!

TeQuila spokoju i szybkiego wyjścia do domku! Niech skurcze idą precz, a Alan jeszcze posiedzi w brzuszku <3
AniaCh wyrazy współczucia z powodu Twojej straty [*]
Martini witamy syneczka na świecie <3 Kinia witamy córcię :) Tola32 - witamy i bliźniaki <3
Olusja1987 - ODLICZAMY! I czekamy na wieści :)
Strawbelka - martwimy się o Ciebie, zniknęłaś nam :( daj znać choć na priv czy wszystko ok!

LISTOPAD
16: Lile - wizyta u gin prowadzącego ciążę
16: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę / zmiana lekarza
16: Natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę

17: Katharina203 - wyniki Pappa
19: Pisanka89 - wizyta i wyznaczenie daty cc
21: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: Fiolek81- usg prenatalne III trymestru
22: Martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
23: Ewelin86 - wizyt u gin prowadzącego ciąże +ktg
24: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
29: Nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

GRUDZIEŃ
01: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: Martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07: Martka83 - melduje się w szpitalu na cc <3
21: Butterfly1331 - usg prenatalne II trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

17.11.2016 - Olusja1987: Wiktorek cc

07.12.2016 - Martka83: Ida cc

16.12.2016 - Ewelin86: Gabryś
24.12.2016 - Kasia_basia: dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka: chłopiec
27.12.2016 - Pisanka89: Julia & Alicja
28.12.2016- TeQuila: Alan
03.02.2017 - Fiolek81: Grażynka
15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon
22.02.2017 - Mavi: dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - Natula: dziewczynka
05.04.2017 - Husann: Jakub (na 89%)
18.04.2017 - Atena33: chłopiec

21.04.2017 - Lile: ?&?
14.05.2017 - Katharina203: ?

15.05.2017 - Butterfly1331: Staś (na 70%)
 
Ostatnia edycja:
Do góry