reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No chyba czas się spakować. Szkoda ze x kasa krucho i nie mamy na resztę rzeczy dla dzieci no ale jakoś damy rade...a m panikuje ze do wawy nie dojedziemy i ze w sb mnie zostawia itd itp no spakuje się na sobotę i zobcaczymy
 
reklama
No chyba czas się spakować. Szkoda ze x kasa krucho i nie mamy na resztę rzeczy dla dzieci no ale jakoś damy rade...a m panikuje ze do wawy nie dojedziemy i ze w sb mnie zostawia itd itp no spakuje się na sobotę i zobcaczymy
Myślę, że jyz Cię zostawia, bo tak byś musiała znów za 2 tyg przyjeżdżać. A szyjka krótka wiec myślę że nie bd ryzykować
 
A jeszvze z ciekawostek dnia dzisiejszego usłyszałam od męża ze dla niego kobiety w ciąży są całkowicie aseksualne.. miło mi się zrobiło...dodał ze nie chodzi o mnie ...ta a ciekawe o kogo...
 
reklama
No chyba czas się spakować. Szkoda ze x kasa krucho i nie mamy na resztę rzeczy dla dzieci no ale jakoś damy rade...a m panikuje ze do wawy nie dojedziemy i ze w sb mnie zostawia itd itp no spakuje się na sobotę i zobcaczymy

Pakuj co masz, w szpitalu dużo rzeczy mają jakby co. Jak czegoś nie będziesz miała to się nie przejmuj. U mnie też krucho z kasą i jeszcze ten cholerny zus, czekam już 21 dni. Ostatnia pensja była na początku października.
 
Do góry