reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie no bez przesady z tym stelazem - przeciez nikt nie naparza wozkiem tak zeby dziecku glowa latala :-) w sumie opcja do bujania bylby hak w suficie i podwieszany kosz.

A po co sobie zycie utrudniac - wiesz, nie o to chodzi - jasne ze jest mase slicznych gadzetow ktore ulatwiaja zycie, ale czasami improvement jest nieznaczny w stosunku do ceny gadzetu :( a budzet nie jest z gumy..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda że ceny tych gadżetów są jakieś z kosmosu w porównaniu do zarobków jakie spotyka się u nas w kraju, niestety polska rzeczywistość :-/
Ale można kupić za granicą albo używane i też móc sobie ułatwić funkcjonowanie :-)
A wózek... ja np mam taki że w grę nie wchodzi żadne bujanie bo gondola amortyzuje się tylko na nierownosciach w przód i tył, na boki ani rusz :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak identyczne chciałam mieć. Polowałam na olx ale nie udało mi się dwóch znaleźć, dopiero na amazonie, ale nowe. Też myślałam najpierw o wózku, ale nie ma szans żeby czyścić koła po każdym spacerze, przynajmniej to nie na moje nerwy [emoji41]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram! Musiałabym na jakiś lekach być żeby ze spokojem czyścić kółka po każdym spacerze :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie mam plytki w salonie wiec mozna latwo przejechac mopem :-).

U mnie z wozkiem tez nie ma mowy o bujaniu - w ogole mam do wyboru cale 3 wozki, 2 osiagalne finansowo. Z czego jeden ma mikre gondole. Zostaje caly jeden, wiec mozna powiedziec ze wybor wozka ogranicza sie do wyboru koloru.. ta cala reszta mnie przeraza - lozeczka, bujaczki, maty itd, wszystko x2 wiec tne koszty jak sie da. Prawde mowiac nic jeszcze nie kupilam bo caly czas mi sie wydaje ze to zbyt idealne zeby bylo prawdziwe, i ze zaraz cos sie sypnie.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Flandi - ladne to lozeczko.. ono ma wyjmowane szczeble?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Lile napisane jest że ma 3 wyjmowane, ale jeszcze z mężem nie wyczailiśmy które [emoji23] tak czy siak jest taniutkie, co przy zakupie dwóch ma znaczenie [emoji12] i mnie się podoba. Zerknij sobie na www.woodies.pl - są po 299 zł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak dokladnie...mam mieszkanie i myslalam ze jak nie będzie spało w lozeczku tylko w takim czyms np na kanapie w salonie...no ale teraz musze to przemyslec...
A nie myślałaś o koszu? Moim zdaniem bardziej Ci się przyda, pójdziesz się kąpać to dzieciaczka weźmiesz ze sobą a taki kokon? Na płytkach położysz? A w kuchni? No nie wiem, musisz przemyśleć wszystkie za i przeciw :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie mam plytki w salonie wiec mozna latwo przejechac mopem :-).

U mnie z wozkiem tez nie ma mowy o bujaniu - w ogole mam do wyboru cale 3 wozki, 2 osiagalne finansowo. Z czego jeden ma mikre gondole. Zostaje caly jeden, wiec mozna powiedziec ze wybor wozka ogranicza sie do wyboru koloru.. ta cala reszta mnie przeraza - lozeczka, bujaczki, maty itd, wszystko x2 wiec tne koszty jak sie da. Prawde mowiac nic jeszcze nie kupilam bo caly czas mi sie wydaje ze to zbyt idealne zeby bylo prawdziwe, i ze zaraz cos sie sypnie.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio w smyku widziałam wyprzedaż wózka bliźniaczego, nie mam pojęcia jaka firma ale wózek 2w 1 kosztował 1800 zł.
Był naprawdę fajny aż się zdziwilam że taka niska kwota
Może zerknij na stronę Smyka?
A jakie wózki masz do wyboru?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lile napisane jest że ma 3 wyjmowane, ale jeszcze z mężem nie wyczailiśmy które [emoji23] tak czy siak jest taniutkie, co przy zakupie dwóch ma znaczenie [emoji12] i mnie się podoba. Zerknij sobie na www.woodies.pl - są po 299 zł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O, country cot od nich tez fajne. Do tej pory myslalam o ikeowskim ale te tez sa spoko :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio w smyku widziałam wyprzedaż wózka bliźniaczego, nie mam pojęcia jaka firma ale wózek 2w 1 kosztował 1800 zł.
Był naprawdę fajny aż się zdziwilam że taka niska kwota
Może zerknij na stronę Smyka?
A jakie wózki masz do wyboru?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Tfk twinner, mountain buggy, bugaboo donkey twin. Jeszcze sa bumbleride i easyrider ale obecnie nie sprowadzaja ich do pl. Musza byc dwa obok siebie, musza byc pompowane spore kolka.. niestety zaden inny wozek u mnie nie pojedzie bo od osiedla mam droge utwardzana - taka gliniasto-ziemista.. no i wystarczy jeden deszcz i same dziury sa.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tfk twinner, mountain buggy, bugaboo donkey twin. Jeszcze sa bumbleride i easyrider ale obecnie nie sprowadzaja ich do pl. Musza byc dwa obok siebie, musza byc pompowane spore kolka.. niestety zaden inny wozek u mnie nie pojedzie bo od osiedla mam droge utwardzana - taka gliniasto-ziemista.. no i wystarczy jeden deszcz i same dziury sa.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem tylko Bugaboo :-) te wózki są śliczne!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry