reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja od wczoraj mam taki ból przodu ud i pachwin ze leżąć mam zakwasy jak pociąga nogi dosiebie. Chodziłam wczoraj jak kaczka :D do tego wolno jak żółw mój mąż zawsze z tyłu idący wyprzedżal mnie i nie mogłam go dogonić :D chyba się zaczyna.
 
Ja od wczoraj mam taki ból przodu ud i pachwin ze leżąć mam zakwasy jak pociąga nogi dosiebie. Chodziłam wczoraj jak kaczka :D do tego wolno jak żółw mój mąż zawsze z tyłu idący wyprzedżal mnie i nie mogłam go dogonić :D chyba się zaczyna.
Tez mi sie z 2 tyg temu zaczelo ze jak za duzo leze jeszcze w jakiejs pozycji ze nogi sa rozlaczone to jak sie podnosze to i w pachwinach ciagnie i uda bola i chwile schodzi zaczym sie zejda :D
 
Dziewczyny, a ja juz czuje porzadne ruchy, nie takie jak w tamtym tygodniu.
Nawet widze jak mi sie w tym miejscu brzuch ruszy, gdzie maly mnie kopnie[emoji4]
To jest niesamowite. Kocham to[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz :) i ty się doczekałas :) ja nagrywam kopniaki...kopia z 10 razy ze brzuch skacze zacznę nagrywać cisza ...ngrywaM 3 minuty przestaje znowu kopią..czy one widza przez brzuch ?:p
 
a moja mała od wczoraj spokojna okropnie, już się stresowałam, wróciłam do domu, od razu na łózko i czekam... zwykle po chwili już były kopniaki, a tu nic. Na boku leżałam, też nic, chyba z pół godziny cisza, M dał mi trochę czekolady, odczekałam i były kopniaki, ale takie delikatne. Dzisiaj trochę pokopała ale od kilku godzin znowu cisza...
Nie wiem czy to normalne
 
reklama
Bylam u ginekologa w pon (nie mojego) zmierzyl mi szyjke macicy wyszlo 3 cm. Ale dalej boli mnie brzuszek, wiec dzisiaj podjechalam do swojego, zbadal mnie i tez zmierzyl szyjke dopochowo i dzisiaj wyszlo ze ma 4 cm. Wiem, ze szyjka nie moze sie wydluzyc, ale w takim razie ktory pomiar jest prawidlowy???
 
Do góry