reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja wszystkie badania robie prywatnie.
Na nic nie mam skierowania.

Co do wlosow, mi wychodza, ale po encortonie i heparynie i acardzie.
Jak bierzesz cos z tych rzeczy to od tego.
Wczoraj sobie sama ciachnelam 4cm wlosow. Juz mam takie dlugie, a do fryzjera nie chce mi sie isc.
No ale musze przy okazji go odwiedzic bo troche krzywo obcielam[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do tej pory też robiłam wszystko prywatnie, chociaż miałam skierowanie od lekarki, ale akurat w przychodni laboratorium miało przerwę wakacyjną i zostało przeniesione w inne miejsce, gdzie nie chciało mi się jezdzic i szukać , ale teraz już postanowiłam wykorzystać skierowanie . Chodzę do lekarza na nfz.

Nic z tych rzeczy już nie biorę od dłuższego czasu, ale wczoraj doszłam do tego, że to może być powiązane z moim spadkiem białka. Wyszukiwałam informacji jak wzmocnić włosy, znalazłam artykuł "dieta dla włosów' pkt 1 białko, jeśc dużo mięsa, ryb, nabiału. Skoro ja doprowadziłam się do takiego niedoboru, to może teraz właśnie tak się odbija. Od ostatniej wizyty codziennie jem jakąś rybę i coś z mięsa i obrzęki zniknęły, znowu mam swoje stopy :) więc może włosy zaczną też stopniowo się wzmacniać jak jeszcze dołączę kosmetyki. Oczywiście zapytam lekarkę na wizycie o to też, no ale do niej jeszcze 2 tygodnie.
 
reklama
Wypita teraz za 30 min idę oddać krew :p nie bylo źle :p
Ja tez nie mam skierowanie tylko zawsze po wizycie na wypisie mam wypisane badania co mam zrobic
 
Ja juz dzisiaj duzo lepiej - na szczescie. Goraczki brak , od czasu do czasu za drpaie w gardle wiec biore te tabletki do ssania ktore mozna w czasie ciazy i karmienia, ale jestem mocno oslabiona :( w nocy sie wypocilam, dzisiaj raczej tez przeleze caly dzien zeby jakos sie zregenerowac.
 
Ja juz dzisiaj duzo lepiej - na szczescie. Goraczki brak , od czasu do czasu za drpaie w gardle wiec biore te tabletki do ssania ktore mozna w czasie ciazy i karmienia, ale jestem mocno oslabiona :( w nocy sie wypocilam, dzisiaj raczej tez przeleze caly dzien zeby jakos sie zregenerowac.
Ważne ze gorączki brak. Masz rację dziś tez leż i odpoczywaj. Niech to wyjdzie z Ciebie i się wypoc jeszcze dziś. I jutro pewnie siły będą wracać :*
 
  • Ewelin a dlaczego tak szybko masz badanie krzywej cukrowej? Normalnie sie wykonuje krzywa miedzy 24-28 tc. Ja tez mialam robic cos w okolicach 22 tc, bo akurat tak nam czasowo bardzo odpowiadalo, ale polozna mnie sprowadzila na ziemie, ze wyniki moga wyjsc zafalszowane bo wlasnie najwiekszy wyrzut insuliny jest miedzy 24-28 tc. I jesli nie chce powtarzac, to lepiej poczekac...
 
  • Ewelin a dlaczego tak szybko masz badanie krzywej cukrowej? Normalnie sie wykonuje krzywa miedzy 24-28 tc. Ja tez mialam robic cos w okolicach 22 tc, bo akurat tak nam czasowo bardzo odpowiadalo, ale polozna mnie sprowadzila na ziemie, ze wyniki moga wyjsc zafalszowane bo wlasnie najwiekszy wyrzut insuliny jest miedzy 24-28 tc. I jesli nie chce powtarzac, to lepiej poczekac...
Tak mi dr kazał ok 21 tc. Wiec poszłam u zrobiłam
 
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia

Sierpień

17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru


19: mavi ' wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: pisanka89 - usg 3/4 d
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
25: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

WRZESIEŃ
1: Hess - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
6: fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
13: MartiniM - usg lll trymestru <3
19: pisanka89- wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
8.09.2016 - Hess : chłopiec
21.10.2016 - madzionga : chłopiec & dziewczynka
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016- agatek28 : chłopiec (cc)
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : ?



Wszystko zajęte
 
reklama
Tequila, a jak tam u Was? Jak sie czujecie z maluszkiem?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, czujemy się świetnie :-)
Klimat nadmorski zdecydowanie nam służy, codziennie robię kilometry spacerując po plaży( bo od leżenia boli kość ogonowa) i nic mnie nie boli, żadnych kłuć, skurczy, twardnienia brzucha, chyba będę musiała zostać do porodu :-D
Pogodę mamy piękną, codziennie jesteśmy na plaży, nie ma co prawda upałów ale w moim stanie nawet lepiej, opaleni jesteśmy, już nawet skóra zdążyła zejść, bo jak co roku przesadzilam z pierwszym opalaniem ;-)
Wypiłam nawet dwie kawki na urlopie, ot taka zachcianka :p i pierwszy raz od początku ciąży mam ochotę na słodkie :-) ale to chyba podświadomie mi się zachciało patrząc na te wszystkie budy z lodami i goframi :p
No i zaryzykowalismy i przeżyliśmy swój "pierwszy raz" w ciąży :-D, odpukać żadnych komplikacji :-D
Jednym słowem urlop udany:-D Alanowi też się chyba podoba bo fika jak szalony :p
Pozdrawiamy wszystkie ciocie :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry