reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

a moja mała od wczoraj spokojna okropnie, już się stresowałam, wróciłam do domu, od razu na łózko i czekam... zwykle po chwili już były kopniaki, a tu nic. Na boku leżałam, też nic, chyba z pół godziny cisza, M dał mi trochę czekolady, odczekałam i były kopniaki, ale takie delikatne. Dzisiaj trochę pokopała ale od kilku godzin znowu cisza...
Nie wiem czy to normalne
Ja ostatnie dni tez mialam spokojne i takie delikatne kopniaki jak juz sie odezwal , tez sie troszke martwilam ale mowie spokoj... nie moge panikowac skoro ruchy sa. Widocznie czasem maja lenia bo od wczoraj juz u mnie smiga niezle :p
 
reklama
Bylam u ginekologa w pon (nie mojego) zmierzyl mi szyjke macicy wyszlo 3 cm. Ale dalej boli mnie brzuszek, wiec dzisiaj podjechalam do swojego, zbadal mnie i tez zmierzyl szyjke dopochowo i dzisiaj wyszlo ze ma 4 cm. Wiem, ze szyjka nie moze sie wydluzyc, ale w takim razie ktory pomiar jest prawidlowy???
Agatek nie wiem , wez srednia 3.5 cm :p
 
Agatek - może być błąd pomiaru. A szyjka parę mm może się wydłużyć. Ja miałam na jednej wizycie szyjkę 27 mm, a za miesiąc u innego lekarza już 39 mm. Więc zdziwienie niezłe. Ale jeśli szyjka jest twarda i zamknięta to nie ma co się martwić. Ponoć taką bezpieczną normą jest szyjka do 25 mm. Ale to też zależy jeszcze od twardości i czy zamknięta.
 
Hess dzieki, moja zamknieta na trzy spusty w ksztacie T wiec chyba ok?
Ja jestem przewrazliwiona, bo mi musiala sie w 1 ciazy skrocic skoro urodzilam w 34 tc. Tylko nie mam pojecia jak to sie stalo ze ja przez cala ciaze wtedy nie mialam ani jednego badania recznego ani usg dopochwowego.
 
O kształtach to już nie wiem jak to jest. Ale skoro mówią, że ok to ok. Długość szyjki mogą zbadać przez brzuch, ale to lekarz musi nisko zjechać no i dziecko zasłaniać nie może. Właśnie ten pomiar 27 mm miałam dopochwowo, a ten drugi przez brzuch. Więc nie wiem kto się pomylił, ale potem moja gin badając mnie ręcznie powiedziała, że jest dobrze, szyjka długa.
Mnie generalnie też lekarze szyjki nie mierzyli, tylko na moją wyraźną prośbę.
 
Hess dzieki, moja zamknieta na trzy spusty w ksztacie T wiec chyba ok?
Ja jestem przewrazliwiona, bo mi musiala sie w 1 ciazy skrocic skoro urodzilam w 34 tc. Tylko nie mam pojecia jak to sie stalo ze ja przez cala ciaze wtedy nie mialam ani jednego badania recznego ani usg dopochwowego.
Szyjke mozna zmierzyc tylko usg dopochwowym???
Ja ostatnie takie usg mialam w 8-9tc.
Wiec chyba szyjki nie mam mierzonej...
Mam tylko usg przez brzuch i badanie reczne.
We wtorek mam wizyte to sie upomne o ta szyjke.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem :)
u mojego maluszka wszystko ok :) Waży już 510g :D Taka moja kruszynka mała :D Nie wiem ile ma cm, bo nie mierzył. I tym razem bez żadnego zdjecia. Ale za tydz mam nadzieje, że mój gin zrobi kilka zdjęć :D Teraz czekam jeszcze na wynik krzywej cukrowej. Niestety muszę jeść więcej mięsa widzę, bo nic po żelazie mi się nie poprawiło...

I taki kombinezon dzis kupiłam w h&M i od siostry taki polarek dostałam :)
20160817_155552[1].jpg 20160817_155602[1].jpg
 

Załączniki

  • 20160817_155552[1].jpg
    20160817_155552[1].jpg
    539,2 KB · Wyświetleń: 85
  • 20160817_155602[1].jpg
    20160817_155602[1].jpg
    588,2 KB · Wyświetleń: 93
Bylam u ginekologa w pon (nie mojego) zmierzyl mi szyjke macicy wyszlo 3 cm. Ale dalej boli mnie brzuszek, wiec dzisiaj podjechalam do swojego, zbadal mnie i tez zmierzyl szyjke dopochowo i dzisiaj wyszlo ze ma 4 cm. Wiem, ze szyjka nie moze sie wydluzyc, ale w takim razie ktory pomiar jest prawidlowy???
Mi gin mówił z szyjka może wsie wydłużyc. Jak leżysz i odpoczywasz i ze to normalne. ..wiec ja nie wiem
 
Jestem :)
u mojego maluszka wszystko ok :) Waży już 510g :D Taka moja kruszynka mała :D Nie wiem ile ma cm, bo nie mierzył. I tym razem bez żadnego zdjecia. Ale za tydz mam nadzieje, że mój gin zrobi kilka zdjęć :D Teraz czekam jeszcze na wynik krzywej cukrowej. Niestety muszę jeść więcej mięsa widzę, bo nic po żelazie mi się nie poprawiło...

I taki kombinezon dzis kupiłam w h&M i od siostry taki polarek dostałam :)
Zobacz załącznik 768067 Zobacz załącznik 768068

Ponoć na poprawę żelaza jest dobra pietruszka, sok z buraków.
 
reklama
Do góry