reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny potezebuje pomocy.
Gdzies godz temu bylam w lazience i zobaczylam ze wkladka nie jest czysta i plamie ale to nie jest czysta krew tylko takie jasne rozowe i jak podcieram sie to tosamo 22 lipca mialam crio a wizyte mam dopiero we srode co mam robic i troche pobolewa mnie brzuch wzielam nospe. Czy to oznacza ze juz koniec
 
reklama
ewczyny potezebuje pomocy.
Gdzies godz temu bylam w lazience i zobaczylam ze wkladka nie jest czysta i plamie ale to nie jest czysta krew tylko takie jasne rozowe i jak podcieram sie to tosamo 22 lipca mialam crio a wizyte mam dopiero we srode co mam robic i troche pobolewa mnie brzuch wzielam nospe. Czy to oznacza ze juz koniec
A masz luteine dopochwowo? Ja dwa razy ciachlam sie aplikatorem.
 
Dziewczyny potezebuje pomocy.
Gdzies godz temu bylam w lazience i zobaczylam ze wkladka nie jest czysta i plamie ale to nie jest czysta krew tylko takie jasne rozowe i jak podcieram sie to tosamo 22 lipca mialam crio a wizyte mam dopiero we srode co mam robic i troche pobolewa mnie brzuch wzielam nospe. Czy to oznacza ze juz koniec
Moze jak nie zywa krew to organizm sie oczyszcza i jakies brudy wychodza... niektore pamietam tak mialy. Nie stresuj sie na zapas - chociaz wiem ze latwo sie mowi.
 
="husann, post: 14250196, member: 164144"]Mam masc crinone dopochwowo[/QUOTE]
Obserwuj, ja w 7 tygodniu mialam krwawienie i okazalo sie krwiakiem. Na szczescie niegroznym, ale bylam w szpitalu na obserwacji i mialam tabletki przeciw krwawieniu zeby zbyt szybkie krwawienie nie "pociagnelo zarodka". Dawaj znac.
 
Wlasnie leze i odpoczywam. Najgorsze jest to ze moj lekarz dopiero we srode bedzie z urlopu
Nie martw się. Ja mualam praktycznie co 3 dzień plamienia ale brązowe. Tylko na mbie właśnie tak działała luteina bo nawet dam dr mówił ze kończymy bo widzi że mam plamienia.
Po aplikatorze tez miałam dlatego później go nie używałam
 
reklama
Dziewczyny, farbujecie wlosy?
Ja od poczatku ciazy nie farbowala, ale teraz mnie kusi, bo czuje sie taka zapuszczona i brzydka. Tylko sie boje ze dziecku zaszkodzi.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja farbowałam raz u fryzjera i w domu dwa razy odrost sama robilam, trzymałam 8minut , nie dałabym rady 9 miesięcy bez bo bardzo szybko mi rosną włosy, niestety odrost mam zupełnie siwy :/
 
Do góry