reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Strasza, bo pewnie zazdroszcza, albo sami nie potrafia wychowac jednego[emoji12]
Ja tam bym chciala blizniaki, zawsze chcialam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja nigdy haha zawsze mówiłam ze blizniaki są feee hahaha i ze jedyne jakie mogłabym. Mieć to dwujajowe i przynajmniej to się sprawdza haha. Oczywiście kocham moje maluszki i nie wyobrażam sobie zęby miało się coś stać ale boję się bardzo
 
reklama
Jesteśmy po wizycie i po zakupach dlatego dopiero teraz :)
Wizyta była właściwie tylko po to żeby zobaczyć czy szyjka się nie skraca i czy bóle się utrzymują mimo leków ale do malucha też zajrzelismy :D
Wszystko jest dobrze ,mały łobuzuje, serduszko bije miarowo :D
Co prawda na wylot z Polski nie dostałam przyzwolenia ale wakacje nad polskim morzem też przeżyję :p Chociaż tyle :)
Pytałam o spanie na lewym boku i dr twierdzi że po 20 tyg ma to większe znaczenie ale nie trzeba się na siłę przekonywać do niego bo prawy też jest ok :p Nawet leżenie na plecach nie oznacza że szkodzimy dziecku bo to najpierw nam zrobi się słabo a wiadomo że w takiej sytuacji od razu się zmienia pozycję więc niedotlenienie malucha jest praktycznie niemożliwe
Dostałam też nowy magnez a mianowicie magnelle, śliczne biało niebieskie tabletki ułożone w kółko :) podobno po tym preparacie mniej boli brzuch niż po zwykłym magnezie, z tego co póki co wyczytałam to długo się uwalnia i przez to lepiej wchłania, zobaczymy
Jednym słowem wszysko jest dobrze i jedziemy na wakacje :D
 
Pisanka weź może apap jest bezpieczny i znajdź dogodną pozycje dla siebie, może potrzeba ci takiego dnia w łóżku przed tv :) a jak mąż wróci z pracy niech zrobi Ci delikatny masaż kręgosłupa
 
Pisanka weź może apap jest bezpieczny i znajdź dogodną pozycje dla siebie, może potrzeba ci takiego dnia w łóżku przed tv :) a jak mąż wróci z pracy niech zrobi Ci delikatny masaż kręgosłupa
Wzięłam juz paracetamol :) na boku jest do zniesienia :) za 2 h m wróci. Wkurza mnie nie chce żeby mnie masowal haha
 
Tequila super ze wszystko dobrze :) tez chce juz wizytę bo miałam 3 tyg temu i juz wariuje :) ale tydzień jeszcze :) a wiesz jakiej długości masz szyjkę ?
 
reklama
Wzięłam juz paracetamol :) na boku jest do zniesienia :) za 2 h m wróci. Wkurza mnie nie chce żeby mnie masowal haha
Oj wiem coś na ten temat, ja się z moim tak wczoraj pożarłam że do dziś się nie odzywam, na wizycie nawet na niego nie patrzyłam :p
Sama już nie wiem czy to hormony i ciąża czy co,mam nadzieję że mój synek nie upodobni się do tatusia :D:p
 
Do góry