reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja czuję takie napieranie ucisk i nagle gula na brzuchu. Przytrzymam rękę i zaraz znika xd no i wiem gdzie mam macice aktualnie dociera do.pępka i od 2 dni czuje takie pykanie w pepku jak drgania powieki :D
 
TeQuila ładny brzusio :)

Kurcze miałam Was pytać czy też macie takie zasysanie pępka, bo ja to często obserwuje i to czasami tak szybko :) śmieje się do M ze teraz robi fale :D
 
Samego przekrecania nie czuje, albo czuje jako kopanie, nie wiem. Czuje natomiast ze odwrocil sie plecami bo czuje jak kopie gdzies w glebi mojego ciala. No i czesto widze jak sie wypina bo robi mi guzy w roznych czesciach brzucha, albo zasysa pepek do srodka. Albo widze ze sie prostuje bo brzuch mi sie robi taki koslawy, krzywy. Widze raczki, albo nozki jak jezdza po brzuchu. I zawsze jak ide spac to kopie w ten bok na ktorym aktualnie leze.
Cudnie :) te momenty kiedy dzieciak wypycha nogę tak że widać dokładny jej zarys są mega, albo można policzyć paluszki bo tak rączkę pcha, bezcenne, ja też już chce :D
 
Nie no bez przesady, az tak nie widac :-) tak widac tylko na filmach, podpucha. Owszem widać cos malego co moze byc raczka, nozka, lokciem. Cos wiekszego to pupa albo glowa albo plecki
 
Pisanka juz widzę jak z tel siedzisz 24h i bd nagrywać takie cuda :) a jaka pamiątka potem :)
Ale pewnie sporo ba być cierpliwym żeby udac się takie cudo nagrać
 
reklama
Do góry