reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Powiedzcie mi czy wy też jesteście tak wrażliwe na zapachy. Bo ja np jadę samochodem i czuje jak na chodniku koleś idzie z fajka. Albo z przodu jedzie samochód i mu tak wali z wydechu że mi jest niedobrze. Czuję wszystko ojciec mój dzisiaj to robił oczy jak 5 zł jak mu opowiadalam co teraz mi smierdzi. Już nie wspominając o tym że czując krowie placki powiedziałam ale ładnie pachnie gó.wno....
Ja okrutnie :( komda dla chlopakow tak mi smierdziala,ze szok,a moj ojciec zdziwiony czym mi to moze smierdziec. Mi poprostu smierdzialo drewno,a zawsze mi sie zapach drewna podobal. Teraz jak jest cieplo mam balkon otwarty calymi dniami i czuje jakie smierdzace rzeczy sasiedzi jadaja,no szok tak mi wszystko daje:(
W samochodzie to samo,co ktorys przed nami zasmradza mi zycie. Na poczatku ciazy to nawet kawa mi smierdziala:p
 
Po 1 nie mam arbuza tylko borowki winogrona bez pestek kiwi nektarynki. To mój zestaw ciążowy
Po 2 nie rzygam ale jak smierdzi to chciałabym :p dzisiaj wypilam kakao i zdycham teraz plus milion innych słodyczy więc może dlatego. Haha
 
Ja okrutnie :( komda dla chlopakow tak mi smierdziala,ze szok,a moj ojciec zdziwiony czym mi to moze smierdziec. Mi poprostu smierdzialo drewno,a zawsze mi sie zapach drewna podobal. Teraz jak jest cieplo mam balkon otwarty calymi dniami i czuje jakie smierdzace rzeczy sasiedzi jadaja,no szok tak mi wszystko daje:(
W samochodzie to samo,co ktorys przed nami zasmradza mi zycie. Na poczatku ciazy to nawet kawa mi smierdziala:p
A co do kawy. Ostatnio zachciało mi się kawy, więc napiłam sie łyka od M i musiałam szybko wypluć, bo nie dość, że śmierdziała to jeszcze była okropna
 
reklama
Do góry