reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Niestety przeszkadza mi praktycznie wszystko. W tesco nie mogłam znieść zapachu przypalonego pieczywa.. Musiałam wyjść bo nie mogłam oddychac
Mam to samo, w pracy się śmieją, że mam mega-węch. Co więcej momentami nawet nie musi śmierdzieć, a wystarczy że ja sobie wyobraże np. Zapach bigosu i mnie cofa, czuje obrzydzenie.
pisanka i ewelin bo jesteśmy praktycznie na tym samym etapie, czy możecie leżeć na brzuchu? Ja chwilami się kładę jak np czytam ale czuję dyskomfort i brzuch pobolewa, od razu muszę się przekręcać. Delikatnie odstaje mi brzuch, w pracy dziewczyny twierdza, ze juz widac, chociaz ja je zapewniam, ze to jeszcze moje sadełko;)
 
Mam to samo, w pracy się śmieją, że mam mega-węch. Co więcej momentami nawet nie musi śmierdzieć, a wystarczy że ja sobie wyobraże np. Zapach bigosu i mnie cofa, czuje obrzydzenie.
pisanka i ewelin bo jesteśmy praktycznie na tym samym etapie, czy możecie leżeć na brzuchu? Ja chwilami się kładę jak np czytam ale czuję dyskomfort i brzuch pobolewa, od razu muszę się przekręcać. Delikatnie odstaje mi brzuch, w pracy dziewczyny twierdza, ze juz widac, chociaz ja je zapewniam, ze to jeszcze moje sadełko;)
Ja nigdy nie spałam na brzuch, bo mi nie wygodnie :) Ja juz bym chciała brzuszek, bo teraz to tylko sadełko :D
 
Mam to samo, w pracy się śmieją, że mam mega-węch. Co więcej momentami nawet nie musi śmierdzieć, a wystarczy że ja sobie wyobraże np. Zapach bigosu i mnie cofa, czuje obrzydzenie.
pisanka i ewelin bo jesteśmy praktycznie na tym samym etapie, czy możecie leżeć na brzuchu? Ja chwilami się kładę jak np czytam ale czuję dyskomfort i brzuch pobolewa, od razu muszę się przekręcać. Delikatnie odstaje mi brzuch, w pracy dziewczyny twierdza, ze juz widac, chociaz ja je zapewniam, ze to jeszcze moje sadełko;)
Ja śpię na brzuchu więc chyba tak hehe ja nie wiem co mi rośnie czy sadlo czy co ale chciałabym brzuch bo to jest takie niewiadomo co hehe. Dzisiaj głowa pęka a ja właśnie z psem i się kładę jak wrócę. Co do zapachów mam to samo przy dymie mbie dusi przy smrodzie jest mi niedibrze ale czasem też chyba zmyslam zapachy na moją niekorzyść bo się krzywie. Czasem się zastanawiam w sklepie np jak ludzie mogą tu stać jak tu tak smierdzi robię zniesmaczona minę i wychodzę haha
 
Ew to siła perswazji haha
Teraz tylko opanować sztukę myślęnia że jest się najedzonym i szczęśliwym i jesteśmy samowystarczalne :D
 
Ktoregos dnia stalam w kolejce w sklepie,otaczalo mnie stado moherow,dacie wiare ze czulam jak chyba kazde z nich z osobna cuchnie:( wtedy to malo co nie zygnelam na lade,od razu bylo mi slabo...
 
A ja czuję bigos , ohyda. A przeciez w domu nie mam kapusty. Chyba jakis sąsiad gotuje, ale już nie wyrabiam, przeżera mi nos obrzydlistwo
Serio my.mamy taki węch że to aż straszne haha.
Czesia ja niestety też Tak mam. Zastanawiam się kiedy to przejdzie ale cieszę się że nie ma sezonu na palenie w piecu bo bym się udusila od sasiadow
 
reklama
Na dodatek cos mi przeszkadzało w gardle, poszłam do lusterka a tam powiększony migdał w białych różnych kropkach :/ kurczę...
Wcinam cytrynę z miodem, płukanka do gardła się studzi, coś mi domowe sposoby Malo pomagają:/
 
Do góry