reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
bunieczek- kochana wspolczuje zgagi, ja zas ostatnio tez mialam problemy gastryczne
noc spedzilam nad wc, i po wielu produktach jest mi niedobrze od rana do 17 po czym mi przechodzi i teraz juz jest ok...
 
Kobitki a jak to jest z tym ktg? Ja jak chodzę do lekarza to zanim wejdę do gabinetu idę się ważyć i mierzyć ciśnienie to zazwyczaj spotykam ciężarówki podpięte pod ktg. Czy wy też po jakimś skończonym tygodniu przed wizytą byłyście podpięte pod ktg?
 
Pokażę Wam mój ogromny brzusio , według mnie to wygląda na jakiś 7 miesiąc hahha 11011103_462171430612968_7403162970145482157_n[1].jpg
 

Załączniki

  • 11011103_462171430612968_7403162970145482157_n[1].jpg
    11011103_462171430612968_7403162970145482157_n[1].jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 72
Madziulka- eee tam nie jest az tak źle.

Bunieczek- ja nigdy nie mialam robionego ktg, tez zawsze przed wizyta mierza RR i wage. a potem kłada na lezanke i detektorem szukaja tętno i tyle
 
No właśnie. U mnie mierzą ciśnienie i wagę a później na wizycie pani doktor robi mi usg. U nas na kazdej wizycie jest usg no chyba że byłam na wizycie typu 12 tydz, 20 tydz to wtedy tylko mam usg i badanie szyjki.

Mam kolejne pytanie potrzebuje dobrego kremu na rozstępy bo nagle mi się zrobily i nie mogę na nie patrzeć Szkrabem ty chyba dawno pisałaś co ci poleciła pani dermatolog czy możesz jeszcze raz napisać?
 
Bunieczek to był bio-oil. Teraz go stosuję. Jak masz dostęp gdzieś za granicę to najlepszy jest podobno fissan. Ale ten krem wycofali z polski :/
 
Dziękuję Szkrabku za przypomnienie. Niestety ale nie mam dostępu do tego kremu za granicą. A mówiła czemu go wycofali? A ten bio oil sprawdza się? Zauważyłaś roznice?
 
reklama
Bunieczek na rozstepy, ktore juz sa nic na razie nie poradzisz, zajmiesz sie nimi po ciazy. Podobno jak ktos ma predespozycje do rozstepow to chocby stawal na glowie i tak w ciazy ich nie uniknie. Ja uzywalam cala ciaze balsamu z Rosmana Beabydreem, jest tez oliwka. Moim zdaniem na bio oil szkoda kasy. Moja kolezanka cala ciaze namietnie sie nim smarowala, wydala na niego kupe kasy a rozstepow i tak nie uniknela, mimo, ze przytyla w ciazy tylko 9 kg. Moim zdaniem jest przereklamowany. Co do ktg to ja nigdy nie mialam na wizycie, dopiero w szpitalu na ip. Moj doktorek twierdzil, ze jak nic sie nie dzieje to nie trzeba robic. Dopiero pod koniec i na pewno po terminie. Ja mialam cc w 39 tc wiec wczesniej nie widzial takiej potrzeby.

Madziulka sliczny brzusio :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry