reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj dziewczynki to ja Wam powiem ,że chudzielce wszystkie jesteście ja mam 4 ponad do przodu i brzuszek taki ,że już nie ukryje , powiedziałabym ,że na 7 miesiąc wyglądam .... obżerać się nie obżeram na ostatniej wizycie miałam 0 do przodu , najgorzej było na początku jak były mdłości , musiałam co chwile coś jeść ... Spodnie kupione dawno na gumkach ;-)
A co do ruchów Kacperka to zależy w który dzień ale czuję takie łaskotanie mocne ....
 
reklama
Madziulka ja planuje Cię dogonić:-p byle nie przedobrzyć właśnie zbieram się do robienia szarlotki:-)

bunieczek my tez myślimy o camarello lekki i tani:-) naprawdę rewelacja.
sykatynka oby do wizyty:tak:
 
Kate dobra szarlotka nigdy nie jest zła ;-) mam codziennie mega ochotę na owoce bardziej kwaśne , truskawki , czereśnie , brzoskwinie , nektarynki mniam zażeram się i ciesze się ,że jest lato i takie dobrocie są ;-)
a brzuszkiem chwalę się i pokazuję w końcu 6 lat na niego czekałam ;-)
 
Calineczka, ja moge ci napisać jak było z komorami u nas. W 28tc lisek miał jedna 7mm a druga 10mm , ta druga była na górnej granicy. Niektóre mądre książki mówią Ze u chłopców to nawet przyjmuje sie 12mm. Martwiło mnie to ale gin powiedziała ze nie ma sie czym martwić bo nie było żadnych innych nieprawidłowości , one z reguły wychodzą w 20 tc. Miałam kolejne usg 31tc i komory juz miały 7mm i 8mm a na kolejnych juz były tych samych rozmiarów.
Mysle ze mogłabyś sie martwić jesli byłyby większe niz 10 a w twoim przypadku sa jak najbardziej w normie , tak mysle :)
 
Witajcie koleżanki :-)
Co tu taki spokój od 2 dni?

Potrzebuje ratunku bo mnie zgaga zamęczy :szok:
Juz nie wiem co mam robic aby z nią walczyć :-( jakiś czas temu mleko pomagało i migdały a teraz już tylko jakiś środek z apteki ale nie chce go brać ciągle. Na razie 2 razy w nocy go brałam bo już spać nie mogłam przez to :-( oczywiście staram się unikać różnych potraw które mogą potęgować zgagę ale ostatnim czasu praktycznie po wszystkim ją mam :-(

A jak sobie radzicie z upałami? Ja kurczę przed ciążą tak się nie pociłam a teraz masakra... Te hormony potrafią namieszać :-) troche wieczorami po chodzeniu mam opuchnięte nogi ale po odpoczynku przechodzi więc da się żyć:-)
 
Ostatnia edycja:
Bunieczek nie pociesze Cie bo mam to samo ze zgaga nawet wody napic sie nie moge. Ale mi super pomaga sodka . Sprawdzone przy Hani i teraz tez. Inaczej bym zwariowala bo nie do wytrzymania.
 
reklama
Do góry