reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witajcie. Mam dziś gorszy dzień. Od rana boli mnie dziś jajnik lewy i podbrzusze. Inaczej niż zwykle dlatego się martwię. Nie jest to jakiś mocny ból, ale stały od kilku godzin. To tak jak ćmi czasem głowa. Niby da sie wytrzymać, ale nieprzyjemnie jest. Wiem, że mogą być różne ciągnięcia i bóle w ciazy, ale przez tyle czasu mnie jeszcze nie bolało. Czy macie/mialyscie jakieś podobne dolegliwości?
 
reklama
Dziewczyny chciałam się pochwalić że na 100 % będę mieć synusia Igorka:-D
Synuś zdrowy i super rośnie, ma 630 gram i wszystkie pomiary prawidłowe.
Lożysko przednie wysokie, ale że mam niewiele tkanki tłuszczowej to czuję już normalnie ruchy dzieka.
Szczęśliwa a M jeszcze bardziej:-D
 
Info od Anulli: " Hej tak antybiotyk dziala i juz jest duzo lepiej. Mala ma zapalenie woreczka lzowego. Podobno jakas blonka mogla nie peknac. W poniedzialek konsultacja okulisty i zobaczymy co dalej. Ale wczesnie jak we wtorek czy srode nie wyjdziemy."
 
Gizas gratuluję Igorka :-) rozumiem że miałaś dziś wizytę u gina i Igorek w końcu pokazał się?

Kasik biedna Anulla jeszcze tyle w szpitalu będzie siedzieć. Już lepiej czuje się po cc?
 
Info od Anulli jak sie czuje po cc: " Tak ja juz w miare funkcjonuje. Biore leki przeciwbolowe ale jest o niebo lepiej. Musialam przestac myslec o bolu bo ktos musial zajac sie mala a w nocy polozne maja gdzies. Z kazdym dniem lepiej i odlicza dni do wyjscia :-) "
 
Kasik a u mnie w szpitalu czy w nocy czy w dzień położne miały gdzieś, czyli wnioskuje że u Anulli położne pomagają przy dzieciach . U mnie W sobotę rano wszystkie po cc rozesłano na pokoiki i tylko raz jeden lekarz do nas zajrzał. Jakby któraś nie zajmowała się dzieckiem to w sumie nikt by nie wiedział, jedynie wspoltowarzyszka z pokoju mogłaby donieść. Dopiero w niedzielę ruszyły obchody do mam i do dzieci, badania dzieci, ważenie i szczepienia
 
To ja mialam super opieke :-) byly na kazde zawolanie wszystkie bardzo mile polozne i nawet myly nas pod prysznicem wycieraly i odprowadzaly na lozko po pionizacji. Mam nadzieje ze teraz tez bede zadowolona .
 
reklama
Do góry