reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kate_p7 mam nadzieję, że masz rację - woda zejdzie i będzie dobrze :-) hehe, jeszcze żeby tak chętnie tłuszcz chciał zejść :-p
Gratulacje wyników - to teraz przekopuj szafę i już nie wymyślaj, że coś jest nie tak ;-)

kiki - kurde współczuję, wiem jak ciężko jest się otrząsnąć po śnie, szczególnie takim okropnym... mam nadzieję, że wszystko o nim zapomnisz!

Anulla - trzymam kciuki by już się zaczęło, Maluszkowi jest po prostu mega dobrze u Ciebie :-) Ale wiem jakie to męczące być na końcówce 9 miesiąca, a czekanie juz dobija na maksa. Pamiętaj, że odliczasz już tylko godziny ewentualnie parę dni i będziesz tulić maluszka!

dzięki dziewczyny za porady majtkowe ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny :) powróciłam i mam nadzieje, że zostanę już tutaj na dobre :)

Mam pytanie, a raczej prośbę o pohamowanie moich żądzy wydawania pieniędzy :D Jeszcze nawet nie skończyłam I trymestru, a już chcę kupować ubranka, akcesoria i wszystko co związane z dzieckiem;-) Co prawda całymi dniami leżę w łóżku i po tysięcznym odświeżeniu pudelka nie wiem co dalej ze sobą robić, więc wchodzę na strony sklepów internetowych i się rozczulam. Kiedy Wy zaczęłyście kolekcjonować wyprawkę lub zamierzacie? :))
 
OlaSzy - super, że się odezwałaś :-) Ja mam to szczęście, że mam wiele rzeczy po pierwszym dziecku i już kilka siat leży wyjętych ze strychu na działce i czeka tylko na przywiezienie. Jak będzie chłopiec to jestem ustawiona ;-) Chociaż tak do 8 miesiąca to te ubranka mam takie unisex, że spokojnie i dziewczynka pochodzi we wszystkim, gorzej później bo sami piraci, Boby Budowniczowie itp. :-p
Z tymże strasznie mnie kusi by jakieś ubranka jeszcze kupić BO SĄ TAKIE SŁODKIE!!! :-D I pewnie coś kupię, ale pewnie dopiero po wakacjach, na razie jeszcze nie mam odwagi... Także doskonale Cię rozumiem kochana! :tak: Mnie też mocno ciągnie!
 
Hej dziewczyny :) powróciłam i mam nadzieje, że zostanę już tutaj na dobre :)

Mam pytanie, a raczej prośbę o pohamowanie moich żądzy wydawania pieniędzy :D Jeszcze nawet nie skończyłam I trymestru, a już chcę kupować ubranka, akcesoria i wszystko co związane z dzieckiem;-) Co prawda całymi dniami leżę w łóżku i po tysięcznym odświeżeniu pudelka nie wiem co dalej ze sobą robić, więc wchodzę na strony sklepów internetowych i się rozczulam. Kiedy Wy zaczęłyście kolekcjonować wyprawkę lub zamierzacie? :))

OlaSzy - ja jestem w 12 tyg 4 dzien - już 8 maja po usg kupiłam pierwsze bodziaki, w zeszłym tygodniu tez kilka rzeczy, tyle lat czekałam na dzdzię,że wierze całym sercem,że wszystki będzie dobrze i chce już cieszyć sie maluszkiem. Kupowanie małych ciuszków sprawia mi ogromną radość a to chyba najważniejsze żeby być w tym waznym czasie radosnym:):):)
 
Moja mama oczywiście mówi, żeby nic nie kupować, bo to przyniesie pecha. Ale podobno tak samo jest z oglądaniem panny młodej w sukni. Mi mąż pomagał w wyborze pomiędzy dwoma (pokazywałam mu zdjęcia z salonu, kiedy miałam te suknie na sobie) i nic złego się nie stało :p Nie uciekł mi sprzed ołtarza, nikt nie krzyczał "nieeee rób tegoo", nie wywaliłam się idąc w niebotycznie wysokich butach :) Więc nie wierzę w przesądy, jednak też nie chcę za szybko szaleć, bo boję się, że komoda i szafa nie pomieszczą tych ubranek:-D
Sama też zgrzeszyłam. Jak dostaliśmy się do programu MZ to kupiłam małe zielone skarpeteczki, na szczęście. I co? iVF udało się za pierwszym razem..
Ah.. są akurat wyprzedaże kolekcji zimowej, a moje cudo rodzi się w grudniu, więc kuuuusi... oj kusi ;)
 
5-10-15 są polarki i inne takie ciepłe rzeczy - niestety kombinezonów już nie ma :( ale zawsze coś! I widziałam tam słodki polar z przeceną z 70 zł na 30 zł;-)
 
Raptus dziękuję ,że pytasz , krwawienia ustały , krwiak ma 5 cm , więc spory w porównaniu do maleństwa ....

Kiki nie myśl o złym , wszystko będzie dobrze zobaczysz ....
A propos snu nie uwierzycie co mi się śniło dziś .... otóż z wizytą u mnie w domu był sam prezydent Komorowski , tak strasznie mu dziękowałam za wsparcie projektu ,że największy dowód słuszności dofinansowań jest u mnie w brzuszku i strasznie liczę ,że wygra by pomagał dalej , bo przecież tyle nas jest jeszcze ..... w niedziele do urn hahah
 
OlaSzy kombinezony zdaje sie jeszcze w smyku są. Oczywiscie tez przecenione. Ostatnio tylko przez Internet kupuje - w smyku i w 5-10-15. Ten drugi ma często super przeceny więc warto zarejestrować się tam by dostawać maile z info o promocjach :)
 
reklama
Do góry