reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pani Jaworska, przykro mi bardzo :-(. Trzymaj się i współczuję bardzo.
Aisa, już plamienie chyba przeszło. Trochę tego było, ale uznałam, że tak może być, bo mi lekarz mówił wcześniej, że tak bywa po badaniu. Moja mała ktg też nie lubi i ciągle ucieka. Muszę wtedy trochę poruszyć tym czujnikiem żeby ją wyłapał, a zapisy mam przerywane. Ale dzisiaj ładnie się zachowała i dała sobie zmierzyć tętno i nie kopała i nie uciekała tak bardzo.

No i w szpitalu pytałam co dla dziecka muszę mieć, to mają swoje ubranka, ale i tak biorę swoje. No i jeszcze nie wiem czy tam będę rodzić, czy w swoim, bo teraz to mam 2 szpitale do wyboru :)
 
reklama
szkrabek ale ja mam SILNE tyłozgięcie, nawet jak by nie zabronił to się nie da bo szyjka jest boląca jest nisko i nie da rady, do tego te bóle brzucha...A co do majtów kup sobie takie wielkieee namioty :-D na pewno się zmieścisz...:-p zobaczymy może ja tez będę musiała sobie kupic jakies specjalne reformy...

raptus a czemu się pytasz? nie wkrecaj sobie niczego:-p bóle mam takie trochę jak na okres, rozpieranie itp..

Aisa79 no będę cierpliwie czekać jeszcze trochę a potem zrobie reaserch w niecie:-p a wy jak tam?

Anulla jak sytuacja na froncie?

pani jaworska tak czasem się zdarza..ten okres do 10tc jest najgorszy, bo najwięcej się dzieje a człowiek to tak złożona konstrukcja...Co do zabiegu radziłabym pojechać na sztuczne wywołanie poronienia a nie od razu zabieg. Tyma bardziej że teraz bierzesz leki na podtrzymanie jak luteina itp.. jak je odstawisz organizm sam powinien się oczyścić. W 7tc raczej nie robi się zabiegu chyba że zwapnienia już są...może niech dziewczyny się wypowiedzą, ale moim zdaniem to dość dziwna praktyka..
 
.szkrabek - ja kupiłam o rozmiar większe pod koniec ciazy:p

Anulla28, weź dobie duzo podpasek i majtek jednorazowych , ja zuzylam bardzo duzo , choć dawali mi podkłady i kompresy i w szpitalu byłam dwie noce to zuzylam ich masę, w domu tez ich używam. Koszula tak naprawde starczyła mi jedna bo do porodu i zaraz po porodzie dostałam szpitalna.
 
Pani Jaworska bardzo współczuję. Nie wiem czy na pewno jest wskszanie do łyżeczkowania na takim etapie ciąży. Zapytaj dziewczyn z watku "kto po in vitro". Tam dziewczyny oczyszczaly albo same się albo w szpitalu po lekach. Jedz na IP do szpitala i może dadzą Ci coś ns oczyszczenie. Łyżeczkowanie to ostatecznosc
 
Liskka, tak, mam dużo spakowane i jak coś to mam sporo w domu to mąż dowiezie.
Kate u mnie narazie cisza. Przy tyłozgięciu macicy chyba będziesz miała cc. Tak przynajmniej koleżanka miała i jej powiedzieli, że to wskazanie do cc. Dopytaj może lekarza :)
 
Anulla - tyłozgięcie nie jest wskazaniem do cc - ja rodziłam normalnie i poszło sprawnie - to nie jest defekt tylko "uroda", która trochę czasem przeszkadza np. są boleśniejsze stosunki, w niektórych pozycjach i głęboka penetracja boli, ale to tyle... lekarze na usg odkad byłam nastolatką mówili mi "o tyłozgięcie macicy" i sprawa się kończyła, jak się pytałam o co chodzi (jak jeszcze nie wiedziałam co i jak) to odpowiadali, że nic, taka pani uroda i kropka. Żadne halo.
 
Zaraz znowu będzie ktg. Poza tym dr na obchodzie powiedział, że jutro rano pobiorą krew, zobaczą jakie wyniki i jak będą ok to może wtedy w czwartek zrobią cc. muszę czekać
 
reklama
Szkrabek ja kupowalam majtki ciazowe bo na codzien nosilam stringi, co prawda wystarczy, zeby majtki byly niskie, pod brzuchem ale musialam nosic spore wkladki przez plamienia i wyplywajaca luteine. To byla zima, dbalam, zeby bylo mi cieplo wiec kupilam tez 2 pary takich wysokich, na brzuch, chyba z Gatty, reszte kupilam w Esotiqu. Ja mialam bzika na punkcie niesciskania brzucha wiec juz od pierwszych chwil nosilam ciazowe spodnie :) Gatki przydadza sie tez po porodzie do tych ogromnych podpasek ;)

Anulla na wizycie wszystko ok, doktorek zalowal, ze nie przyjechalam z Juniorem ale dostal zdjecie na pamiatke. Pytalam czy informowac klinike i powiedzial, ze teoretycznie tak ale praktycznie klinika nie ma opracowanego systemu i nie monitoruja tego jeszcze. Mozliwe, ze sami zadzwonia do nas.
 
Do góry