reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kasik, liskka - dzięki, o to mi chodziło... w stringach i figach raczej ciężko będzie paradować w ostatnich miesiącach... a teraz malusieńka wkładka jeszcze się jakoś trzyma... potem może być gorzej. Dzięki dziewczyny! :-)

Anulla - spoko, domyślilam się właśnie, że pewnie jeszcze "coś" musiała mieć, albo dr, który bardzo chciał by miała cc :-D
 
reklama
Kate u Ciebie jeszcze nic nie widać ?
Ja przytyłam ponad 3kg w pierwszych 2 miesiącach , ponieważ zajadałam mdłości . musiałam coś wcinać , mdłości na chwilę ustępowały ... teraz w tym miesiącu waga stoi , ale brzuszek od punkcji mi został , od hiperstymulacji i już nie spadł . Z ubrań musiałam tylko bluzeczki luźne kupić do pracy by klientki nie panikowały ,że odejdę w ciąży i nie będą miały do kogo przychodzić pazurki robić ...

Szkrabek jak u Ciebie? od bielizny zaczynasz ? :-)pozdrawiam
 
Raptus z tego co opisujesz to podobnie jest z tymi bólami, każda z nas przechodzi indywidulanie ciąże i objawy się zmieniają jak w kalendarzu. dwa tygodnie temu miałam takie zaparcia, a teraz nie mogę nic cięższego zjeść bo z łazienki nie wyjdę. Do tego jeszcze mam mdłości, które powinny już przejść...może tobie brzuszek szybciej rośnie i będzie bardziej widoczny...:-) dlatego tak boli.

szkrabek jak opisałaś te objawy to ja miałam wszystkie i raz mówili ze jest tyłozgięcie a raz ze nie ma... no i teraz wiadomo ze jest. Moja mama tez miała tyłozgiecie i urodziła sn, wiec chyba to nic nie komplikuje az tak. Powiedziała tylko ze na pewno bóle z krzyża na 100% będą bo takie uroki nasze sa... we will see:-p to kiedy jedziesz po majty :-D Ja sobie obiecałam ze jezli test Pupa(pappa) wyjdzie dobrze to przebiorę rzeczy w szafie, bo nie mogę dopiąć spodni w pasie reszta jest dobrze:-p mam jedna parę biodrówek no i jedna parę workowych spodni to chodzę, ale będę musiała sobie cos kupic...

Madziulka ja może przytyłam 0,5 kg do teraz .Po stymulacji wydawalo mi się ze 2-3kg ale odstawiłam lutinusa, estrofem itp. no i waga jak sprzed stymulacji, wiec to woda w organizmie się zbiera. Jak odstawisz to tez waga zleci w dół;-)

Anulla ciekawa sprawa, zobaczymy jak to u mnie będzie:-p sama nie wiem czy bym chciała sn czy cc. A jak tam u was?

aisa79 jak Marcel? akcja trwa:-p
 
Raptus w sumie masz tam pomieścić dwójkę kropków a nie jednego, wiec trzeba więcej miejsca. No i przy ciążach bliźniaczych brzuszki są większe:-p
 
kate_p7 - no ja miałam z krzyża bóle przy porodzie :sorry: ale w sumie nie mam co porównywać czy gorsze czy lepsze, bo innych nie miałam :-) nie wiem jak bolą z brzucha...

majtek nie kupuję jeszcze :-) nie wiem czemu ale mam taki obraz w głowie, że w pierwszej ciąży miałam pod koniec takie wielkie barchany zaciągane na brzuch... obrzydlistwo. Tylko nie wiem czy to sobie wymyśliłam, czy rzeczywiście takie posiadałam... a dziewczyny coś mówią o majtkach jednorazowych itd. więc stwierdziłam, że póki jeszcze mamy na forum majówki, które właśnie to przezywają to trzeba skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia, bo ja już mało pamiętam, a z resztą 10 lat temu to też były inne rzeczy niż teraz.

Madziulka - u mnie nuda w skrócie. Czekam na usg prenatalne i zobaczymy (mam 28.05). Staram się kontrolować wagę, po hiperstymulacji brzuch mi raczej spadł, ale też zajadałam ciągłe mulenie w brzuchu... i teraz mam +1,5kg i wystający brzuch, ale to niestety tłuszcz wypchnięty przez powiększoną macicę... muszę się wziąć za siebie, ale jak mnie najdzie ochota na makaron to kurcze nie ma przebacz, muszę zjeść kluchy i już. Cały zeszły tydzień jadłam tylko pierogi ruskie... no i tego nie przeskoczę :-)
A obiecywałam sobie, że będę malutka w tej ciąży... i du...a blada. No nic, zobaczymy jak to się dalej rozwinie.
 
szkrabek ale przecież ty brzuszek będziesz miała większy niż my bo więzadła rozciągnięte już po pierwszej ciąży, wiec to Cię może zmylić ze więcej kg przyszło . No i druga opcja 1,5kg po stymulacji i jak na pierwszy trymestr to moim zdaniem jest dobrze, przestań wymyślać. Jak byś przytyła 6kg to rozumiem:-p poza tym woda zejdzie, zobaczysz.

dostałam maila "wynik testu pappa prawidlwy - ryzyko niskie" :-D czyli jak nie jestem w tych 5% fałszywych wyników to będzie dobrze:-p
 
Dziewczyny ja do końca nosiłam swoją bieliznę. Ten sam rozmiar majtek ;) były pod brzuchem i tyle.
Po porodzie u nas kazali mieć jednorazowe ale nie wszystkie są fajne. Miałam takie siateczkowe jak bokserki i te dobrze trzymały podkład a koleżanka miała takiego kroju jak zwykle i były jakieś krótkie i się zsuwaly.

Pani Jaworska, przykro mi. Bądź dzielna...

Życzę wszystkim mamusiom nudnej ciąży :)
Chwalić się rosnącymi brzuszkami proszę ;)
 
Aisa, to troszkę jeszcze poczekasz. Ale czwartek już jutro więc spokojnie :) Chyba wolałabym czekać na cc :sorry:. U mnie coś się dzieje, ale nie wiem czy to normalne, bo plamienie mam dalej i coś chyba jak czop brązowy odchodzi, ale nie jestem tego pewna czy to to. Także ciagle zastanawiam się czy to normalne. A mój lekarz na urlopie i przez tel nie powie mi nic. Jutro ktg, więc zapytam czy to normalne, bo wczoraj to jakoś sporo mi tego wyleciało. No i znowu bóle się zaczęły więc już chcę rodzić a nie czekać dalej.
 
anulla aisa- i jak tam dziewczynki , nadal w dwupaku. napewno te odliczanie czasu i oczekiwanie jest najgorsze.ale nadal mocno trzymam kciuki za powodzenie.

ja dzis obudziłam sie z płaczem. śniło mi sie ze urodziłam moją mała za szybko... normalnie sie uspokoic nie mogłam. Moj M mnie chyba uspokajał z pół godziny bo nie umiałam sie ogarnąć...
 
reklama
Do góry