reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Raptus u mnie brzuch wyskoczyl pozno bo ja spadlam troche z wagi przez wymioty i mdlosci, wiec praktycznie do 10 tyg nic nie bylo widac u mnie, a potem juz zaczal rosnac, w 12 tyg mialam malutki brzuszek a potem juz rosl... brzuch mnie pobolewal, pachwiny, do tego skurcze lydek i stop lapaly mnie straszne oraz rak, wyginalo mi je bardzo...:tak:

Pani Jaworska, przykro mi bardzo
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
. Trzymaj się i współczuję bardzo.
 
reklama
Aisa kciuki zacisniete, zeby wszysto poszlo zgodnie z planem. To czekanie jest najgorsze, pamietam jak ja sie trzeslam a przelozyli mi cc o 3 godziny, to byly najdluzsze 3 godziny w moim zyciu ;) Pocieszajace jest to, ze jak juz Cie wezma to za 15-20 minut uslyszysz upragniony placz, bardzo wzruszajacy moment :)
 
Aisa79, i ja zaciskam razem z liskiem !!
t
Jak widac lubi spać :-) co raz lepiej idzie nam z karmieniem, jedynie na wieczór daje koncert ale chyba dlatego ze pod wieczór
mało mam juz mleka a nowa dostawa nad ranem.. Dzisiaj idziemy do pediatry.
Pytań mamy milion .
 
Ostatnia edycja:
liskka gratki! zdrowia dla was obojga:-)

Aisa79 czekam na foty!! powodzenia, trzymam za was kciuki:-)
 
reklama
Liskka ladniutki :-) dosyć chudziutki mały Lisek prawda? Ale ma fajne włoski :-)
Jak Lisek ma na imię? Jeśli nie chcesz zdradzać to napisz tylko czy polskie czy espaniola :)
 
Do góry