reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik, pytałaś może swojego gin czy trzeba invikcie coś mówić o urodzeniu dziecka? Dzwonić do nich czy czekać aż sami się odezwą? Miałam już dawno Ci przypomnieć jak szłaś na wizytę w ciąży, ale zapomniałam sama :sorry:
 
reklama
Aisa79 wszystkiego naj naj z okazji urodzin:-) nie pamiętam dokładnie czy to dzisiaj czy jutro, to dopiero wieczorem składam:-p spokojnego porodu i żeby młodzież miała 10pkt.
 
Anulla mnie strasznie bolało ale inne prawie nic nie czuły. Ja mam troszkę inną budowę szyjki, z takim jakby zakrętem, a do tego bardzo wąską. Przy histeroskopii niby poszerzyli ale widać w nieznacznym stopniu
A co bolało? Zakładanie, a napełnianie płynem fizjologicznym to już w ogóle była masakra. Później ledwo doszłam do łóżka i pół nocy bolało. Rano wypadł razem z czopem i byłam przestraszona, wezwalam guzikiem położną i okazało się że tak miało być. Mogły mi wcześniej powiedzieć to bym paniki nie robiła :)
 
Ostatnia edycja:
Kate hehe jak mi miło się zrobiło :-). Urodziny mam jutro, a Ty masz wizytę i usg prenatalne :-). Dziękujemy z Marcelem za pamięć i życzenia :-)
 
Aisa79 polecam się na przyszłość:-) dużo zdrówka dla Ciebie i Marcela no i sobie poimprezujesz jutro, morze alkoholu i tańce do 3 nad ranem:-)
 
Kate tak właśnie planowałam :-D :-D
O której masz usg? Będę trzymała kciuki od rana :-)


Lisska chyba została po ktg w szpitalu. Może lisek już lada moment wyskoczy i otworzy oficjalnie sezon majówkowy :-)
 
reklama
Do góry