reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik, a jakie to sa pajace z aksamitu ?
Te z napami w tyle to chyba jedyne rozwiazanie to ubierać pod nie body, ale tez uważam ze sa mało praktyczne. Mam większość rozpinana z przodu na napy albo zamek .

Ed. Wygooglowalam. ;) wg mnie to one sluza jako piżamka na zimę, mam kilka podobnych , tylko jakby polarkowych ( nie takie świecące ) ale właśnie na sezon zimowy .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcysia ja mam takie bole brzucha codziennie od samego początku, jak dziewczyny pisza wszystko się rozciąga itp. ja jestem naczelna panikara wiec pogadałam z ginem szyjkę sprawdził, wszystko dobrze, wiec to chyba normalne:-p
 
marcysia to i ja dodam pare groszy od siebie ;-) mnie brzuch bolał bardzo długo, cały czas schiz że może coś złego się dzieje, z lekarzem raz w tygodniu rozmawiałam przez tel i on mnie za każdym razem uspokajał że ciąża ok, dzidziuś też i że to taka moja uroda że tak boli, kazał brać nospe, ale w 24 tc wysłał mnie do szpitala na magnez- bo jak stwierdził że może to przez niedobór, ale po szpitalu lekko tylko przeszło ale tak całkiem że nic nie boli nic nie ciągnie to dopiero 30tc odetchnęłam :tak:ale położna mówiła że nie na długo bo za nie długo zaczną się skurcze przepowiadające i napinanie brzuch, i nie pomyliła się :crazy:
kasik ja sądzę że też mam za mało pajaców, ale nic na razie nie dokupuje, zobaczę jak mała się urodzi i wtedy najwyżej będę myślała, ja na szczęście nie mam zapięć tylnich,
liskka ja z m kupiliśmy dosłownie 4 pary bodów, 2 pajace, 3 niedrapki, skarpetki, 2 kaftaniki i tyle, a pralek do prania wyszło 6- reszte podostawałam od szwagierek, koleżanek i znajomych
 
Kasik36, juz wiem jakie, one sie tak błyszczą. Ja z tych cieplejszych lubię te ze składem 100%poliester.

Anulla@86, fajnie ze tyle dostaliście ;-) my wszystko sami, nie wliczając jednorazowych prezentów od znajomych.
 
dziewczyny mam na sprzedanie ciuszki po moim malcu duza paka za 100 zl rozm 56-74 jak cos pisac na priv.... DSC_5805.jpg
 

Załączniki

  • DSC_5805.jpg
    DSC_5805.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 61
Kasik to prawda, te pajace zapinane na plecach to po prostu mistrzostwo świata. Sama takich nie kupowałam, dostałam dwa. Z jednego Aluśka chyba już wyrosła i nigdy nie zakładałam. Drugi jest na prawdę ładny ale co z tego, skoro ma napy na plecach a cała długość tych nap jest jeszcze grubo obszyta czyli dziecko ma mieć gruby pas materiału z napami na kręgosłupie :confused2:

Co do szkoły rodzenia, mi na prawdę przydała się. Nauczyłam się jak kąpać dziecie, jak robić masaż brzuszka, dowiedziałam się sporo o szczepieniach, kiedy iść na pierwszą wizytę do lekarza, kiedy na usg bioderek i przede wszystkim mieliśmy zajęcia wraz z ćwiczeniami z pierwszej pomocy. No i u mnie jeszcze były ćwiczenia więc miałam fitnes dla ciężarnych w kąplecie :happy:
 
reklama
Kasik ok 4 tygodnia. Mi akurat jeszcze inaczej wyszło bo ze szpitala miałam zalecenie by iść kilka dni po wyjściu ze szpitala ze względu na niską wagę przy wypisie więc ta pierwsza wizyta była u mnie już drugą
 
Do góry