reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
kasik na wiadomości prywatnej masz mojego emaila mam nadzieje ze doszla ta wiadomość nic się nie dzieje :)))))))))))) z góry ci dziekuje pozdrowka
 
Agawa, Milena śliczne Wasze maluchy
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==



Mi mi od czasu do czasu pisze na kwietniowkach, chociaz ostatnio tez nie, nawet dziewczyny pytaly sie o mnie bo mi pisala kumpela gdzie sie podziewam bo nie pisalam od paru dni....;-)


Loooo matko juz jestem 3 na liscie... a jeszcze nie tak dawno 20:tak:jak ten czas szybko zlecial


A ja mam mega dola, stresa, ogarnal mnie paniczny lek, boje sie tego wszystkiego, czy sobie poradze?... do tego mam mame chora i tez sie stresuje jej stanem, ma skierowanie do szpitala wtedy kiedy ja, wiec jestem klebkiem nerwow....
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
 
Smerfeta a jak Ty sie czujesz? Alunia duzo spi?

Kotuska nie spiesz sie tak bo mnie stresujesz ;) Dowiedzialam sie dzisiaj, ze w moim szpitalu oddzial patologii ciazy tak jak polozniczy tez jest przed remontem, wyglada paskudnie i ma 1 lazienke na caly oddzial :( sredniowiecze normalnie, powinny byc jakies obostrzenia bo to przeciez wola o pomste do nieba.

Mimi na priv sie nie zmiesci wiec wysle mailem, tylko przypomnij mi jutro do godz 15-tej bo mam w biurze na kompie.

Olusia no jestes w koncu, szukalam Cie na kwietniowkach, widzialam tez Twoje komentarze na fb wiec wiedzialam, ze zyjesz ;) Nie jestes osamotniona w swoich obawach, chociaz Ty masz podwojne obawy ;) Ja tez jestem mega zestresowana, do tego problemy w firmie, choroba ojca itp. Nikt nie obiecywal, ze bedzie lekko ale tez nie mowil, ze bedzie az tak ciezko ...
 
Ostatnia edycja:
W szkole rodzenia dowiedziałam sie ze w moim szpitalu dają nam podkłady i podpaski oraz piżamkę do porodu . Suszarka i ręczniki tez sa :)
 
Ostatnia edycja:
Kasik36,
My wybraliśmy w koncu prywatny ale w publicznych to dają wszystko, łącznie z ubrankami dla dziecka, tylko na wyjście trzeba miec i jakies kosmetyki dla siebie .
 
reklama
Do góry