reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anula86 witamy w gronie miłośniczek łóżeczka z motywem safari ;-) moje stoi jeszcze w kartonie :-)

Widzę że mamusie nadają do nas o bardzo wcześniej porze - to chyba w trakcie karmienia? :-D

Dziś mama zauważyła że mi brzuch opadł, też mi się tak zdawało. Dodatkowo od 3 dni czuję się tak jak Montana, czyli jakbym miala zakwasy w kroczu po robieniu szpagata. Stopy mi ciut spuchly :( Mam nadzieję że jeszcze nie rodze :-/ tak czy inaczej muszę przyspieszyć swoje przygotowania bo przyznam że w polu jestem.
 
reklama
Smerfeta, a żebyś wiedziała że w trakcie karmienia ;) a raczej po karmieniu jak mała zasypia a ja czuwam :)
Oj przyspieszyć musisz z wyprawka bo może niunia się szykuje już do wyjścia ;)
 
Ewelina, to twój mały pomału je, Zośka to jak szalona wcina aż się krztusi czasami... 10~15 minut i opita jak bąk ;)
 
Moja koleżanka podczas karmienia oglądała seriale na telefonie :happy:

Magda co do szybkości jedzenie to może zależy to od tego jak łatwo pokarm leci z piersi? Moja mama mówiła że z jednego cyca leciało jej tak, że dziecko się krztusiło a z drugiego trzeba było ciągnąć, dzieciak głupiał co ma robić i długo ta laktacja nie trwała. Ale nie narzekamy z rodzeństwem, jesteśmy zdrowi ;-)
 
Kasik meble super się prezentują i kolor bardziej pasuje. Biały wyglądałby dużo gorzej. Co do imienia, to my narazie mamy wybrane te dwa ale też jeszcze myślimy, czy nie zostanie jedno z nich i tak chyba zostanie do porodu. i chyba dopiero po porodzie zamówię literki z imieniem :-)

Joasia, masz wskazania do cc, czy tak po prostu chciałaś?

Smerfeta, oj to przyspiesz z wyprawką, bo nie znasz dnia ani godziny :-D

Magda, no to Twoja to mały głodomorek jest :tak:
 
Smerfeta, sama nie wiem od czego to zależy. Muszę z położną pogadać jak przyjdzie do mnie w piątek bo martwię się że ona się krztusi jak pije. Muszę jej cycka zabierać czekać aż się uspokoi i wtedy dalej pije.
 
smerfeta mebelki widziałam najpierw w gazetce sklepowej a potem na żywo, strasznie mi się spodobały i cały komplet będę miała. A ja z wyprawką to w lesie jestem !!!!!!!! Oprócz szlafroka dla siebie to nic nie mam- czas leci a ja nie wiem na co czekam :baffled: strasznie ciężko się zabrać za to, a wiem że im później tym gorzej- dziewczyny pisały że pod koniec ciąży to żadna przyjemność, trzeba się w garść wziąźć :-D
 
Anulla28 - lekarz mi powiedział ze po in vitro kobieta ma prawo decydowac o tym czy chce sn czy cc, jest na to jakis nawet papier ponoc. Ja nie wiedziałam o tym i załatwiłam sobie skierowanie....ale powiedział ze skeirowanie nie potrzebne.....długo myslałam co robic - wiem ze to pewnie dla niektórych dziewczyn jest nie do przyjecia ale wybrałam cesarke.
 
reklama
Do góry