reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Motyl witaj :) Ja bralam clexane, acesan i encorton. Clexane i acesan odstawilam okolo 16 tc a encorton dopiero po 22 tc bo bralam na komorki nk i dopiero jak byly na przyzwoitym poziomie a przeplywy na polowkowych byly ok immunolog pozwolila stopniowo odstawiac.

Przeraza mnie pobyt w szpitalu bardziej niz porod ;) jak bylam ostatnio w 6 tc to mialam luksus, sala 2 osobowa po remoncie, z lazienka i tylko 2 noce mialam wspollokatorke a tak sama, tv, wifi :) Nie wyobrazam sobie obchodow. Oni tak wszyscy zagladaja miedzy nogi? Do mnie rano przychodzilo na obchodzie okolo 10-12 lekarzy, az niektorzy stali na korytarzu bo sie nie miescili w sali ;)
 
dziękuję za przyjęcie :) Kurcze pocieszające to, że odstawiałyście heparynę tak wcześnie, bo na innych forach wyczytałam, że kobiety biorą ją do końca ciąży...a ja nie wiem, z jednej strony chciałabym odstawić, bo 1.wiadomo, że lepiej naturalnie bez leków, 2. nie mam jej refundowanej, 3, brzuch boli i pełen siniaków, a z drugiej strony mam już lęk przy tym, że odstawienie może być tragiczne w skutkach :/ no nic, zobaczymy co lekarz powie w czwartek :)
 
Motyl skoro nie masz refundowanego leku tzn, ze nie masz przeslanek do jego stosowania. To wrozy krotkim przyjmowaniem, niektore dziewczyny dopiero po pologu moga odstawic.

Joasia dzieki za linka, szukam takiego kompletu, tylko teraz zaczelam sie zastanawiac nad tym dekoltem kopertowym.

Remont obu pokoi skonczony, mebelki skrecone :) Teraz czas na zakup firan, zyrandola, rolet, poscieli i artykulow dekoracyjnych.
 
Ostatnia edycja:
Motyl87 witaj, gratuluję ciąży i trzymam kciuki za serduszko :tak:.

Co ja się uśmiałam dziś z mojego dzieciątka, ona potrafi czkać normalnie z 20 min. Jak w niedziele mało sie ruszala tak od wczoraj takie wygibasy wyprawia że szok :). Dziewczyny czy piłyście lub juz zaczełyście pić herbate z liści malin na łatwiejszy poród? Ja to nawet nie masowałam krocza, a tak mialm to robić. Jutro wizyta zobaczymy co moja lekarka powie i ciekawe jakie mam rozwarcie. Czy przez 3 tyg sie powiekszylo czy tez nie.
 
Medalikara gratulacje!!!!!!
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
Witamy Helenkę na świecie.


Kotuska83 a ile tej lutki potrzebujesz?:tak:bo mam na zbyciu troche... bo tej lutki mam tyle ze glowa mala...

Joasia ja bym chciala rodzic tam gdzie moj lekarz pracuje!!...:tak:

Liskka super ubranko ;-)

Kasik tak po porodzie wietrzy sie krocze.. nie nosi sie majtek ale masz dluga koszule...:tak: mozesz miec jedynie podpaske


motyl
witaj i gratuluje maluszka... trzymam kciuki za serduszko... ja biore do tej pory fragmin.. pierw 2500j a teraz 5000j, acard, ale encortonu nie bralam...;-)


W szpitalu gdzie mialam praktyki to byly odwiedziny na salach u kobiet ktore urodzily dziecko, ale mogla byc max jedna osoba do osoby...:tak:a jak byl obchod to lekarze, polozna i oddzialowe chodzily na wizyty...i tez te slowa prosze przygotowac sie do wizyty....ach to byly czasy...
 
Motyl87 witamy! Rozgość sie. Ja nie brałam nic innego oprócz progesteronu.

Medalikaria witam Helenkę! Gratuluje Rodzicom córeczki.

Kotuska troche nie rozumiem, czemu koleżanka szuka lutki jak ma przepisaną. Ja tez wykupywalam tylko i wyłącznie pelnoplatną. Pewnie chce zaoszczędzić, tak sie domyślam.

Nie stresujcie Dziewczyny tymi opowieściami jak z horroru z sal poporodowych. Ja zapowiedzialam położnej, żeby mi zabukowała sale płatną 1- osobową. Ja bym wywaliła obce osoby z sali, gdzie bym leżała i jeszcze z dzieckiem. No way, żeby mi sie ktos obcy kręcił. Tylko męża tej innej osoby bym akceptowała, a i tak tylko wtedy gdy bedzie jednak dyskretny. Mnie oprócz męża nikt nie bedzie odwiedzał, bo nie pozwoliłam. I tez ma zapowiedziane, ze jak nie bedziemy leżeć na sali 1- osobowej, to musi sie delikatnie zachowywać, bo to jest dość intymna sytuacja.

Montana, no no... My juz na końcówce..... Ja mam wizyte i ktg w pn, zobaczymy jak tam, ale jeszcze nic sie u mnie nie dzieje.
 
u mnie do 1 osobowych też się nie dopłaca. Pewnie kwestia szczęścia. Ale mam jednak nadzieję, że aż tak źle nie będzie :) W sumie po sn wypuszczają po 2 dniach, to jakoś przeżyję :)
 
reklama
Mnie juz ogarnia coraz wiekszy stres.. czy ja sobie poradze itp.. w ogole wizja tego wszystkiego.. poki co nie umiem sobie tego jakos wyobrazic...

W moim szpitalu tez nie ma mozliwosci doplaty bym byla sama na sali chociaz gdybym byla w prywatnym to pewnie tak.. ale ja juz swoje widzialam na praktykach, wiec wiem co mnie czeka..obchody, lekarze, polozne itp.. damy rade...
 
Do góry