reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dokładnie dziewczynu nikt nie pomyślałby zeby zrobic testy dna!!!!! Niestety u nich przez te wady genetyczne trzeba było i wyszło co wyszło :( nawet nie chce wiedziec jak sie teraz czuja rodzice tej dziewczynki :(
Joasia juz mi wszystko jedno jak teraz urodzę.... Wlasnie sie zastanawiałam jezeli mieliby juz młodego wyciągać to czy bedą wywoływali czy cesarka ? Dzisiaj niby zaczelam 38 tydIen wg OM , wg transferu i USG to w sobotę rozpoczęlam 38
 
reklama
Genna moze rzeczywiscie dobrze byloby gdyby juz Ci Frania "wyciagneli" bo sie wykonczysz.

Ewelina teraz to juz musi sie rozkrecic, kciukam :)

Kotuska fajna wage ma Twoj klusek, taki "akuratny" :)

Ja dzisiaj znowu caly dzien na nogach, odebralam ojca ze szpitala. Gdyby nie zlamana noga to moglby fizycznie funkcjonowac normalnie, ma tylko problemy z mowieniem. Mam nadzieje, ze z czasem wroci mu pelna sprawnosc.
 
Ech Anulla właśnie to jest ten problem, jeden przypadek a beda wieszac psy na tej metodzie. a swoja droga to ciekawe co z tymi pozostałymi pacjentami kliniki bo moze gdzies te komorki podmienili...
A czy to chodzi o Vitrolive?? Czy o jakas inna klinike??
 
Nie wiem, ktora to klinika ale w sumie moga sie juz pakowac. Po pierwsze stracili umowe na dofinansowanie a reszta ludzi sama odejdzie. Jednak bronie kliniki bo to pewnie zwykly, ludzki blad. Jak to mowia - ten sie nie myli co nic nie robi. Jestesmy tylko ludzmi i kazdy z nas popelnia bledy. Jasne, ze w tym przypadku blad niesie za soba bardzo duze konsekwencje ale stalo sie i nic tego nie zmieni. Moze dzieki temu inne kliniki beda stosowaly dodatkowe procedury by uniknac podobnych sytuacji. Moze to glupie ale jak my bylismy w klinice to na korytarzu czekali murzyni, nic do nich nie mam zeby nie bylo ale byli z tych bardzo ciemnych, niezbyt urokliwych bo np mulaci mi sie podobaja. I tak z M sie smialismy, ze gdyby pomylili nasze zarodki to szybko by sie wydalo, bez zadnych badan ;)
 
Mowili wlasnie w informacjach ze ivf wykonane w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym...Dokładnie to jest tylko błąd ludzki, ale kurcze dosyć odpowiedzialna ta praca wiec nie powinno dojść do takiej pomyłki, nosz kurcze toż to może być jeszcze jeden przypadek w tym szpitalu z taką pomyłka, bo komuś musieli w takkim razie podać komórki tej kobiety. Okropne jest to jak Anulla piszesz ze teraz bedzie glośno o ivf, ludzie nie znający sie na rzeczy beda komentować w niemily sposób ta metode ehhh brak słów.

Genna mam nadzieje ze lekarze podejmą odpowiednią decyzję co do wyjscia Frania, po co mają cie meczyć, jak juz ciaza jest donoszona.

Kasik fajnie ze tato wyszedl do domu, musisz trenować z nim mowę, dawać mu krzyżówki do rozwiązywania by ćwiczył mózg. Najważniejsze ze żyje :tak:

Dzis byla u mnie cioteczka i mówi do mnie ze czuje ze ciąze przenosze bo brzuch mam jeszcze fest wysoko, hmm :confused: ciekawe hehe.
Upiekłam dzis chałkę i juz pół zjadlam hehe.
 
Montana z krzyzowkami u ojca bedzie problem bo nigdy nie lubil rozwiazywac, za to mama kupuje sobie cale ksiazeczki i rozwiazuje nalogowo. Ojciec pismienny nigdy nie by, zawsze mial sekretarke ;) Ma skierowanie do sanatorium na cwiczenia z logopeda wiec moze popracuja z nim skutecznie. Ale mi smaka narobilas chalka, taka swojska, jeszcze ciepla bym zjazdla, najlepiej z nutella ;)
 
Ostatnia edycja:
Jezu właśnie się dowiedziałam. Masakra. To klinika w szczecinie. Arlukowicz momentalnie zareagował już mają wypowiedziana umowę
 
reklama
mówili że to klinika czy szpital w Policach, który należy do Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Montana, ja też chętnie bym zjadła taką swoją chałkę:) Tylko bez nutelli jak Kasik, bo to jednak za słodkie :sorry:. Chociaż ja się tak objadłam, że brzuch jakiś duży i ciężki się zrobił i chodzę jak słonica :laugh2:.
No i brzuch chyba rośnie, bo zaczyna się problem z goleniem i zakładaniem butów i skarpetek. To dopiero 6 miesiąc, a co dalej będzie :sorry:
 
Do góry