reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
LISTOPAD
1. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
2. _Infinity_ (9 grudzień), córka Lenka
3. Ona232 (11 grudzień), syn Antoś
4. Lionessa75 (16 grudzień), syn
5. Mundek (29 grudzień), syn
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
6. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
7. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
8. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
9. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
10. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
11. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
12. ewelina.br (4 luty) syn Filip
13. Medalikara (14 luty) córka Helenka
14. Genna (20 luty), syn Franuś
____________

MARZEC
15. montana8 (2 marzec) córka Zosia
16. Agaawa (3 marzec) syn Piotruś
17. Syllkaa (11 marzec) syn
18. Finesse (29 marzec)
____________

KWIECIEŃ
19. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
20. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
21. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
22. Kasik36 (10 kwiecien)
23. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
____________

MAJ
24. Liskka (12 maj)
25. Anulla28 (18 maj)
26. Aisa79 (25 maj) syn
 
Lolitka gratuluję MAMUSIU :-) i czekamy na zdjęcie synka :tak:

genna współczuję, ja też nie cierpię remontów a od poniedziałku zaczynam wymianę kabiny prysznicowej więc 4-5 dni będę mieszkała na placu budowy. Całe szczęście wc mamy osobno a piętro niżej rodziców gdzie można iść się wykąpać ale i tak uciążliwe to będzie bo od 8 rano będzie się kręcić 2 robotników. Postanowiliśmy, że nie będziemy na ten czas się przeprowadzali bo ja w obcym łóżku i tak nie umiem spać więc lepiej krócej ale we własnym. Planuję wstawać o 7:30 i chodzić piętro niżej do mamy jeszcze pospać ;-):-D Jakoś to trzeba przeżyć. A od stycznia planujemy remont w dwóch pokojach, M będzie się musiał przeprowadzić do mniejszego pokoju a większy będzie dla dziecka więc też się szykuje rewolucja.

Magda
mały masz brzusio jak na ten etap ciąży, jutro porównamy ale mi się wydaje, że ja mam podobny :zawstydzona/y:

Kotuska a Ty do nas jutro nie dołączysz?
 
Kasik, to decyzje co do podziału pokoi zapadły widzę ;)
Wiem że mam mały brzuszek ;) zapewne jeszcze urośnie troszkę :)

Genna, współczuję pakowania, oszczędzaj się tam i przypadkiem nie dźwigaj.

A dzisiaj pierwszy raz mój mąż okno mył w naszym pokoju hahahaha. Mama chciała się wziąść za nie ale chora jest i męża do roboty zagoniłam ;)
To teraz pokój gotowy na ustawianie mebli Zosi.
 
Kasik uffff dobrze ze możesz isc piętro niżej do mamy :) mam nadzieje ze twoj M pomieści sie w mniejszym pokoju :) bo in chyba taki Sam zakupoholik jak ty :)

ufff zabrali szafę , Ale bez szkód sie nie obyło :( poobijali mi na korytarzu sciane wrrrrrr
A M jeszcze dzwoni z pracy czy obiad dzisiaj bedzie aaaaaaaaaaaaaaaa

Magda a chociaż dobrze umyl okno ? Ja raz mojego zagonilam do 1 okna i wiem Ze tego nie zrobię bo smugi były których on nie widział :p
Bede musiała kogoś do sprzątania zatrudnić bo sama nie dam rady

Generalny Remont w ciazy to masakra, teraz to juz wiem myslalam ze dam radę :( ryczeć poprostu sie chce
 
Genna, no kurczę zrobić coś żeby nie uszkodzić czegoś innego to fakt problem...
A mój umyl okno i to całkiem dobrze ;) a wczoraj założył wezgłowie do łóżka które sami zrobiliśmy ;) jeden tapicer chciał 450 a inny 250. Materiał wyszedł 80 zł i trochę chęci i czasu a ile zaoszczędzone ;)
 
reklama
genna w pokoju M ma tylko łóżko, stojak na ubrania i 2 krzesła (jedno służy jako szafka nocna pod książkę a drugie pod narzuty i poduszki z łóżka ;-):-D 2 szafy na ubrania ma na holu a część rzeczy (sezonowych) w mojej garderobie więc da radę. Ciągle nie wiemy czy my w tym domu będziemy mieszkać na stałe, dlatego nie chcemy zbyt inwestować w remont i meble, które później w innym mieszkaniu mogą nie pasować. Do sprzątania po remoncie to już na pewno musisz kogoś zatrudnić, sama nie dasz rady, musisz się oszczędzać :tak:
 
Do góry